Yeni DACHSER dergisi burada!

Hiç kimse geleceği tahmin edemez; ne politikacılar, ne bilim insanları, ne de ekonomistler. Ancak bu durum, mevcut gelişmeleri sınıflandırma, eğilimleri izleme ve yarın için uygun sonuçları çıkarma görevinden vazgeçebileceğimiz anlamına gelmez. Bunun için yakından bakmamız, sorular sormamız ve en önemlisi de dinlememiz gerekiyor. Bu, başta basit bir iş gibi görünebilir, ancak doğru yapılamadığı takdirde günlük iş akışında gerçek bir zorluk olarak karşımıza çıkar.

DACHSER Baskı 01/24

Yarını bugünden anlamak için dikkatle dinlemek - yeni DACHSER dergisindeki hikayelerin hepsi bu konu ile ilgili. Kapak haberi, gelecekteki ekonomik kalkınma senaryolarını, müşterilerimizin ortaya çıkan ihtiyaçları ve DACHSER'in bunları karşılamak için neler yaptığını vurguluyor. Küresel uçtan uca grupaj taşımaları ve kontrat lojistiği çözümlerinin optimum entegrasyonu, Global Groupage anahtar kelimesi altında özetlenmiştir. DACHSER Air & Sea Logistics COO'su, Dr. Tobias Burger röportajında, hava ve deniz taşımacılığındaki mevcut ve gelecekteki gelişmeler hakkında bilgi veriyor. Röportajın tamamı ve detaylara sayfa 6'dan itibaren ulaşabilirsiniz.

Piyasa potansiyelinin ve müşteri gereksinimlerinin eksiksiz bir resmini oluşturmak, dikkatle dinlemek ve buna göre hareket etmek - bu yaklaşım DACHSER Food Logistics ile ilgili makalede de yansıtılmaktadır. Sayfa 16'dan itibaren, Food Logistics iş kolunun uluslararası ağını genişleterek, teknoloji ve iklim eylemine yatırım yaparak kendisini geleceğe nasıl hazırladığını öğrenebilirsiniz.

Küresel salgın bize pek çok şey öğretti; ama belki de en önemlisi, zor zamanlarda müşterilere yardımcı olmanın en iyi yolunun onların endişelerini gerçekten dinlemek ve ardından doğru çözümü sunmak olduğunu gösterdi. Ünlü tencere üreticisi Le Creuset ile işbirliğimiz bu gerçeğin en büyük kanıtlarından biri oldu. Karantina sırasında dünyanın dört bir yanındaki pek çok insan yemek pişirmeye yöneldi ve Fransız şirketin yüksek kaliteli ürünlerine olan talep patladı. Meslektaşlarımızın işi nasıl ele aldıklarını, onları nasıl dikkatle dinlediklerini ve tam olarak ne yaptıklarını okumak için sayfa 26'ya geçebilirsiniz.

Daha fazlası için...

Yukarıda bahsi geçen tüm haber ve röportajları bu sayıda bulacaksınız. Kişisel kopyanızı şubenizden alabilir veya PDF dosyasını buradan indirebilirsiniz. DACHSER dergisinin yeni sayısını keyifle okumanızı dileriz.

Ayrıca DACHSER dergisinin önceki sayılarına yine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

DACHSER magazine 01/24 PDF (6,08 MB)
Dünya çapında DACHSER
Bize Ulaşın
İletişim Dilsat Demirceken