Yeni DACHSER dergisi burada!

Lojistik, çözümlerin giderek daha hızla günlük işlerin bir parçası haline geldiği bir inovasyon kovanıdır. Alternatif güç aktarma organları, çok çeşitli dijital uygulamalar, verilerin akıllıca kullanılması, transit terminaller ve depolardaki yeni - özerk yardımcılar tüm bu çalışmanın birer parçasıdır.

DACHSER Baskı 03/22

Teknolojideki ilerleme sektörü yeniden şekillendiriyor. Ancak bu sayının kapak hikayesi gelecek için daha da önemli bir faktöre odaklanmaktadır: İnsanlar. Elbette, eğitimi tam ve motivasyonu yüksek iş arkadaşları olmadan lojistiğin herhangi bir şeyi harekete geçirmesi mümkün değildir. Bu hem sevkiyatlar hem de yenilikler için geçerlidir. Dünyanın dört bir yanında müşterilerimiz için yorulmadan çalışan yaklaşık 32.000 DACHSER çalışanını temsil eden üç meslektaşımızı tanımak isterseniz sizi sayfa 6’ya bekleriz.

Müşterilere yönelik bağlılığın en iyi örneklerinden birine sayfa 16'dan itibaren ulaşabilirsiniz. DACHSER, dünya çapında birçok farklı yerde İsviçreli Georg Fischer şirketi için çalışmaktadır. Bu sayımızda İsveç'teki Jönköping deposundaki Fredrik Rånge ve ekibine yer veriyoruz. Bu lokasyon, tüm Kuzey Avrupa'ya her türlü boru sistemi ürününü hızlı, güvenilir bir şekilde, tutku ve bağlılıkla tedarik etmektedir.

Yenilikler, DACHSER çalışanlarının müşterilerimize ellerinden gelenin en iyisini vermeye devam edebilmelerini sağlamanın önemli bir parçasıdır. @ILO terminali bu yolculukta yeni bir kilometre taşı olma potansiyeline sahiptir. Bu "geleceğin toplu taşıma terminali", dijital bir ikiz oluşturmak için veri matrisi kodlarını, terminal tavanındaki tarama birimlerini, yapay zeka tabanlı algoritmaları ve özel yazılımı kullanmakta ve bununla birlikte yeni bir şeffaflık düzeyi sunmaktadır. Teknoloji ve potansiyeli hakkında daha fazla bilgi edinmek için 22. sayfaya geçebilir ve iki pilot tesis içinde bizimle birlikte gezebilirsiniz.

Bu son sayı, inovasyon ve şeffaflığı teşvik etmede başka bir önemli bileşene de bakıyor. Bir röportajda CEO Burkhard Eling ve CDO Stefan Hohm, DACHSER'in neden Open Logistics Foundation'ın bir parçası olduğunu ve ortak standartlara uygun olarak uygulanan dijitalleşmenin şirketimiz ve bir bütün olarak sektör için ne kadar önemli olduğunu açıklıyor.

Daha fazlası için..

Yukarıda bilgileri verilen makaleleri ve daha birçok haberi bu sayıda bulacaksınız. Kişisel kopyanızı şubenizden alabilir veya PDF dosyasını buradan indirebilirsiniz.DACHSER dergisinin yeni sayısını keyifle okumanızı dileriz.

Ayrıca DACHSER dergisinin önceki sayılarına yine websitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

DACHSER Magazine 03/22 English PDF (7,06 MB)
Dünya çapında DACHSER
Bize Ulaşın
İletişim Dilsat Demirceken