Yeni DACHSER dergisi burada!

DACHSER’ in Avrupa Kara Taşımacılığı ağı yıllar içinde gelişmiştir. Bu gelişimin sırrı, büyük resmi tamamlamak için bulmacanın doğru parçalarını doğru yerlere koymaktan gelir.

DACHSER Baskı 02/19

DACHSER’ in Avrupa kara taşımacılığı ağı yıllar içinde büyüme göstermiştir. Bu gelişimin sırrı, büyük resmi tamamlamak için bulmacanın doğru parçalarını doğru yerlere koymaktan gelir. Polonya'da bu bulmacayı nasıl çözdüğümüzü öğrenmek için yeni sayımızın kapak hikayesini inceleyebilirsiniz. DACHSER, AB’nin altıncı en büyük ülkesi olan Polonya’da zaman içinde istikrarlı bir büyüme göstermiş ve ihracat taşımacılığı konusunda lider bir tedarikçi olarak ortaya çıkmıştır. Polonya’nın kazanan formülü hakkında daha fazla bilgi edinmek için 4. sayfaya geçiniz.

Süreçlerin ve iş akışlarının sürekli iyileştirilmesi

Sadece Avrupa değil, dünyanın geri kalanındaki diğer müşterilerimiz de iş süreçlerimizi ve akışı sürekli gözden geçirip iyileştirmemizi takdir ediyorlar. DACHSER Cargoplus, Fransa'dan Fas'a taşımayı optimize etti ve ileri teknoloji bir Fransız şirketi için geri döndü (bkz. Sayfa 16). Ayrıca, DACHSER, Avrupa Linz’teki Avusturya ısı pompası üreticisi firmanın dağıtımını yönetmek için firma ile birlikte bir çalışma başlattı  Omuz omuza çalışan iki şirket her zaman daha iyi bir iş akışı için çalışmalarını sürdürüyor. Hikaye 22. sayfada başlıyor.

Ayrıca bu sayıda, depo yönetiminin sıra dışı arka planı hakkında daha fazla bilgi edinmek için Chicago şubemizi ziyaret ediyoruz. Yolculuk, Asya’nın önde gelen lojistik merkezlerinden Singapur’a devam ediyor. Bu şehir devletini neyin bu kadar başarılı kıldığını ve gelecekteki beklentilerini nasıl benimsediğini rapor ediyoruz.

Tüm hikayeleri ve daha fazlasını bu sayıda okuyabilirsiniz. Kişisel kopyanızı şubenizden alabilir yada PDF dosyasını buradan indirebilirsiniz. DACHSER dergisinin yeni sayısını okumaktan keyif alacağınızı umarız.

DACHSER Magazine 03/19 English PDF (7,27 MB)
İletişim Dilsat Demirceken