Logitrans Turkey 2022 kapılarını açmaya hazırlanıyor

Türkiye'de lojistik sektörünün en büyük buluşması Logitrans 2022, ulusal ve uluslararası düzeyde katılımcı kuruluş ve şirketlerden oluşan zengin profiliyle ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Logitrans Turkey 2022 kapılarını açmaya hazırlanıyor

DACHSER Turkey ASL Birimi, bu yıl 3/314 standında yer alacak ve sektörün en güçlü global oyuncularından biri olarak çözüm odaklı gerçekleştirdiği esnek ve küresel lojistik hizmetlerini sergileyecek.

''Uluslararası Logitrans Transport Logistics Fuarı'', 16-18 Kasım 2022 tarihlerinde gerçekleşecek olup bu yıl ilk kez yeni lokasyonu olan İstanbul ''Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi '' inde kapılarını açacak.

Fuar, Avrupa ve Asya arasındaki kıtalararası tedarik zinciri boyunca iş ilişkileri kurmak için bir numaralı platform olarak kabul ediliyor.

Fiziksel bir etkinlik olarak gerçekleşen Logitrans 2021 büyük bir başarıydı. Bu, 2022 yılı etkinliğine de olumlu bir referans getirerek, Türkiye, Avrupa ve komşu ülkelerden Lojistik şirket ve kuruluşları katılımında aktif rol oynadı. Bu yıl sektörden 150 katılımcı ile etkinlik  şimdiden tamamen rezerve edildi.

DACHSER Turkey ASL ekibimiz sizleri bekliyor...

Müşterilerimiz ve sektör çalışanlarımızla fiziksel olarak tekrar buluşabileceğimiz bu organizasyonun bir parçası olmaktan heyecan duyuyor, ziyaretinizi bekliyoruz.

Dünya çapında DACHSER
Bize Ulaşın
İletişim Dilsat Demirceken