Yeni DACHSER dergisi burada!

İnsan kaynağı olmadan lojistik sektöründe ofiste, kamyonda, transit terminalde ve depo alanlarında çalışılması mümkün değildir.

DACHSER Baskı 02/19

Şirketler büyük bir uzmanlığa ve enerjiye sahip ve tüm tedarik zinciri boyunca en yüksek kaliteyi sağlamaya kendini adayan çalışanlara ihtiyaç duyuyorlar. En son DACHSER dergisi insan kaynakları konusuna adanmıştır ve Dünya üzerinde çeşitli lojistik çalışmalarına ilginç görüşler sunmaktadır.

 Lojistik operatörleri kapak hikayesinde başrol oynarlar. İki DACHSER lokasyonunun terminallerine bakıyoruz ve lojistik zincirini harekete geçiren yetkililerle konuşuyoruz. Daha fazla okumak için sayfa 4'e geçiniz.

Bilgi ve mesleki gelişim

Bu baskıda ayrıca: Bilgi ve mesleki gelişim konusu özellikle DACHSER' de ödüllü. Sayfa 16'dan itibaren, bu odağın çalışanlara ve müşterilere nasıl eşit ölçüde fayda sağladığını okuyabilirsiniz. 20. sayfada sizi kadın yöneticilerin DACHSER konumunda önemli pozisyonlarda bulunduğu Lüksemburg'a götürüyoruz. Bize lojistiğin neden kesinlikle kadınlar için uygun bir meslek olduğunu anlatıyorlar. Sayfa 22'den başlayan bir makalede, kurumsal uyumun DACHSER'deki tüm çalışanları ilgilendiren bir konu olduğunu okuyabilirsiniz. Ve sayfa 32'den başlayarak, en küçük meslektaşlarımız konuşma şansı yakalar: Z kuşağı çevresindeki efsanelerin ve önyargıların ardındaki gerçek nedir?

Dergimizde bu hikayeleri ve daha fazlasını okuyabilirsiniz. Kişisel kopyanızı şubenizden alın veya PDF dosyasını buradan indirin. DACHSER dergisinin yeni sayısını okumaktan zevk alacağınızı umarız.

DACHSER Magazine 02/19 English PDF (8,55 MB)
Dünya çapında DACHSER
Bize Ulaşın
İletişim Dilsat Demirceken