Yeni DACHSER dergisi burada!

Dünya çapında mükemmel üne sahip bir çok İsviçreli ürün, yenilik ve kaliteyi, gelenek ve işçilikle eşleştirmesi ile tanınmaktadır. Bu ürünlerden biri olan Ricola öksürük damlaları, İsviçre dağlarından 13 bitki içeren özel tarifi ile klasik bir tat.

DACHSER Baskı 04/19

DACHSER dergisinin bu sayısında, geleneksel İsviçre ürününün küresel pazarlara nasıl girdiğini, sofistike lojistik süreçleri ve güvene dayalı işbirliğini gerektiren bir girişim hikayesini bulabilirsiniz. On yıldır DACHSER Air & Sea Logistics, İsviçre ve Ricola tam da bu niteliklere dayanan bir ortaklığı sürdürmektedir.

Öte yandan, DACHSER’in Brezilya’daki ülke organizasyonu bu yıl onuncu yıldönümünü kutluyor, bu da Güney Amerika’nın en büyük ekonomisine daha yakından bakmak için iyi bir neden.

Montaj ve montaj malzemelerinin satışında küresel pazar lideri olan Würth, güneybatı Alman kasabası Waldenburg'da yeni bir merkezi dış depo açılışının ardından haklı kutlama gerekçelerine sahip. DACHSER'in bu ticari şirketi Avrupa'daki doğrudan satışları için nasıl desteklediğini öğrenebilirsiniz.

Daha fazlası için..

Tüm hikayeleri ve daha fazlasını bu sayıda okuyabilirsiniz. Kişisel kopyanızı şubenizden alabilir yada PDF dosyasını buradan indirebilirsiniz. DACHSER dergisinin yeni sayısını okumaktan keyif alacağınızı umarız.

DACHSER Magazine 04/19 English PDF (8,30 MB)
İletişim Dilsat Demirceken