Yeni DACHSER dergisi burada!

Zorluk ve krizlerin sonu yok gibi görünen bu günlerde, cesaret ve güven kavramları her zaman iyi yoldaşlardır ve önemi her zamankinden daha fazla hissedilmektedir. Tüm belirsizliğin ortasında, DACHSER olarak müşterilerimiz için en iyisini yapmak adına konuları kendimiz ele alıyor ve çözümler sunuyoruz. Yeni DACHSER dergisindeki hikayeler bunu açıkça ortaya koyuyor.

DACHSER Baskı 02/22

DACHSER'in lider lojistik sağlayıcısı olarak müşterilerinin küresel tedarik zincirlerini uçtan uca nasıl yönettiği, izlediği ve optimize ettiğini öğrenmek için kapak hikayesini okuyabilirsiniz. Bu karmaşık görev, önde gelen endüstriyel lastik, tekerlek ve lastik palet üreticisi Camso tarafından bize emanet edilmiştir. DACHSER, gönderilerin taşınmasına ek olarak, diğer lojistik sağlayıcıların şeffaflığını ve yönetimini de denetler. Bu düzenlemenin nasıl ortaya çıktığını, hangi hazırlıkların gerekli olduğunu ve işbirliğinin bugün tam olarak nasıl çalıştığını sayfa 6'dan itibaren öğrenebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş hizmetin başka bir örneğini sayfa 20'den itibaren bulabilirsiniz. Dachser, depolama uzmanlığı ve DACHSER DIY Logistics endüstri çözümü ile ABD'li ızgara üreticisi Char-Broil'i kazandı. Sonuç olarak, ızgaralar, Avrupa'daki dış mekan sezonu için zamanında yerel yapı marketlerinde veya çevrimiçi perakende satışları için raflardadır.

Ayrıca bu sayıda, Air & Sea Logistics COO'su Edoardo Podestà ile hava ve deniz taşımacılığı sektörünün karşı karşıya olduğu zorluklar hakkında konuşuyoruz. Bağlılık ve deneyimin, müşterileri tedarik zincirlerini mümkün olduğunca nasıl güvenilir ve verimli hale getirmenin anahtarı olduğunu aktarıyor.

Daha fazlası için..

Yukarıda bilgileri verilen makaleleri ve daha birçok haberi bu sayıda bulacaksınız. Kişisel kopyanızı şubenizden alabilir veya PDF dosyasını buradan indirebilirsiniz.DACHSER dergisinin yeni sayısını keyifle okumanızı dileriz.

Ayrıca DACHSER dergisinin önceki sayılarına yine websitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

DACHSER Magazine 02/22 English PDF (7,44 MB)
İletişim Dilsat Demirceken