Yeni DACHSER dergisi burada!

Lojistik konularının, son birkaç aydır olduğu gibi günlük ve ticari basında bu denli öne çıkması sık rastlanan bir durum değil. Küresel ekonomi pandeminin şokunu atlatıyor ve birçok yerde üretim yeniden tüm hızıyla devam ediyor. Ancak hammadde ve ürün eksikliği, çok az sayıda konteyner ve palet, sürücü sıkıntısı, depolama alanında yetersizlik kara, deniz ve hava taşımacılığında bu canlanmaya engel oluyor.

DACHSER Baskı 03/21

DACHSER dergisinin bu sayısında mevcut duruma daha yakından bakıyoruz. Pandemi, küresel tedarik zincirlerini kalıcı olarak senkronizasyondan çıkardı mı? Küreselleşme ve dünya çapında lojistikte sonraki adımlar nelerdir? Güncel gelişmeler ve DACHSER'in tüm bu konular için nasıl bir davranış geliştirdiği hakkında daha fazla bilgi edinmek için sayfa 6'ya geçebilirsiniz.

İstikrarlı tedarik zincirleri sağlamanın en iyi yolu, birbirine bağlı network ve akıllı çözümlere sahip olmaktır; bu yaklaşım, Almanya'nın Karlsruhe kentinde bulunan yenilikçi bir KOBİ olan Klebchemie ile yaptığımız işbirliğiyle de açıkça ortaya koyulmuştur. Kleiberit marka yapıştırıcılar kalıcı bağlar sağlar ve alıcıları dünya çapında her türlü endüstridendir. DACHSER'in Malsch şubesi, Klebchemie'ye sorunsuz üretim lojistiği ve dağıtım hizmetleri için kapsamlı destek sağlamaktadır. DACHSER'in 2019'da açılan son teknoloji tehlikeli madde deposunun bu çalışmaya nasıl uyduğunu keşfetmek için sayfa 16’ya geçebilirsiniz.

Ayrıca bu sayımızda, 24. sayfadan başlayarak, ünlü temizlik uzmanı Nilfisk'e sunduğumuz hizmetleri raporluyoruz. DACHSER ile işbirliği içinde olan şirket, Avrupa lojistiğini yeniden yapılandırdı. Bu sayede şuan verimli süreçler ve optimum taşıma sürelerinden faydalanıyor.

Bu son sayımızda mevcut zorluklar, trendler, özel lojistik çözümlerini kapsayan haberler ve diğer hikayeleri bulacaksınız. Yeni sayıyı keyifle okumanızı umuyoruz.

Daha fazlası için..

Kişisel kopyanızı şubenizden alabilir ya da PDF dosyasını buradan indirebilirsiniz. DACHSER dergisinin yeni sayısını keyifle okumanızı dileriz!

DACHSER magazine 03/21 PDF (7,38 MB)
Dünya çapında DACHSER
Bize Ulaşın
İletişim Dilsat Demirceken