DACHSER, Çin'e özel Charter seferler düzenliyor

COVID-19'un neden olduğu sınırlı hava taşımacılığı kapasitesi durumuna önlem olarak, DACHSER Air & Sea Logistics bu beklenmedik durum için özel taşıma planı hazırlamıştır. Sonuç olarak, müşterilerimiz şu anda Frankfurt'tan Çin'e sağlam ve güvenilir bir premium uçuş hizmeti alabilmektedir.

 

 

Başarıyla uygulandı: DACHSER tarafından düzenlenen Şanghay'a tarifeli birkaç charter uçuşundan ilki.

Koronavirüs salgını nedeniyle, birçok havayolu şirketi Çin'e uçuşlarını iptal etti ve bu da pazarda kapasite darboğazlarına yol açtı. DACHSER Global Management Air ekibi bu nedenle Çin'e kendi charter seferlerini düzenliyor. Şanghay'a birkaç tarifeli charter uçuşundan ilki başarıyla tamamlandı. Bu uçuşta, DACHSER çeşitli tıbbi malzemeler taşımıştır.

Asya'ya sağlam ve güvenilir premium uçuş hizmeti

Bu seferler, lojistik servis sağlayıcısı olarak müşterilerimize Çin ile dünya arasında sağlam ve güvenilir bir premium uçuş hizmeti sunduğumuzu göstermektedir. Frankfurt'tan Mart ayının sonuna kadar daha fazla uçuş planlanıyor ve Avrupa, ABD ve Latin Amerika'dan seçeneklerde düşünülüyor. DACHSER Head of Global Airfreight, Timo Stroh: “Bu özel çözüm, müşterilerimize Çin'e güvenilir taşıma kapasiteleri sunmamızı ve böylece yeni koronavirüs ile ilgili kısıtlamalara cevap vermemizi sağlıyor.’’ diye ifade ediyor.

İletişim Dilsat Demirceken