Transport Logistic Fuarı alanındaki liderliğini sürdürüyor

Dört fuar günü, dolu salonlar, dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılar ve ziyaretçiler ve hala yükselişte olan dinamik bir sektör. 9-12 Mayıs 2023 tarihleri arasında Avrupa bir kez daha taşımacılık lojistiği ve entegre hava kargosunun odak noktası oldu.

Transport Logistic 2023

Münih'teki fuar merkezinde düzenlenen uluslararası lojistik, mobilite, BT ve tedarik zinciri yönetimi ticaret fuarı, 67 ülkeden 2.320 katılımcıyı ve 120'den fazla ülkeden 75.000'den fazla ziyaretçiyi ağırladı. Pandemiden bu yana ilk kez uluslararası ziyaretçilerin payı yüzde 50'yi aştı ve katılım önceki yıllarda hiç olmadığı kadar yüksek oldu.

Messe München eş CEO'ları Stefan Rummel ve Dr. Reinhard Pfeiffer fuarın kapanışında yaptıkları basın açıklamasında, Transport Logistic Fuarı için "sektörün bu zorlu zamanlarında organizasyon büyük bir ilham kaynağı olduğunu açıkça gösterdi. İnsanlar bir şeyleri harekete geçirmek, ilerlemek ve mevcut zorlukların üstesinden birlikte gelmek istiyor. Fuar sırasında fikirler ve teknolojiler açısından burada gördüklerimiz ve yaşadıklarımız gerçekten eşsiz. Özetlemek gerekirse: lojistik olmadan hiçbir şey olmaz." Almanya Federal Ulaştırma ve Dijital Altyapı Bakanı Dr. Volker Wissing de Transport Logistic'in açılışından çok etkilendiğini belirtti: "Burada gördükleriniz bir kez daha gösteriyor ki taşımacılık ve lojistik sektörü yenilik, ilerleme ve modern teknolojiler söz konusu olduğunda ön saflarda yer alıyor. Ve bu ticaret fuarında özellikle açık olan şey, iklim hedeflerinin sadece güzel sözler olmadığı, sektörün bunları çok ciddiye aldığıdır. Bunu baktığınız her yerde, her stantta görebilirsiniz."

DACHSER CEO Burkhard Eling'in açıklaması

Münih'teki taşımacılık lojistiği ticaret fuarında dört yoğun gün geride kaldı ve sanırım her şeyin çok iyi gittiğini söyleyebiliriz.

Bir kez daha ekibimizin gücüyle standı her gün çalıştırmayı başardığımızı görmek beni çok etkiledi. Pek çok kişi DACHSER'in profilini yükseltmeye ve ağımızın gücünü sergilemeye yardımcı oldu. Hepsi de fuarı gerçek bir başarıya dönüştürdü.

Fuarda, dünyanın dört bir yanından gelen DACHSER çalışanları standı bir hafta boyunca çalışma alanları haline getirdi. Karşılama masamızı yönettiler, toplantı alanını düzenlediler, kahve ve yemek servisi yaptılar ve etkileyici sayıda müşteri ve misafire ilham verdiler.

Bunu benim için gerçekten özel kılan da bu: birlikte sadece küresel bir oyuncu olmadığımızı, küresel bir TAKIM oyuncusu olduğumuzu gösteriyoruz.

Dünya çapında DACHSER
Bize Ulaşın
İletişim Dilsat Demirceken