Dachser İsveç büyüme yolunda

Dachser İsveç'in iş gelişimi olumlu yönde ilerliyor: Lojistik sağlayıcı Örebro'da yeni bir satış ofisi açarak orta İsveç'teki varlığını geliştiriyor. Ayrıca, Dachser'in İskandinav bölgesindeki yönetim ekibini güçlendirmek için Carl-Johan Westas, İsveç European Logistics’in yeni Ülke Müdürü olarak atandı.

Dachser İsveç, İsveç merkezindeki varlığını büyütüyor.

Pandeminin neden olduğu küresel tedarik zincirlerinde yaşanan aksaklıklar ve buna bağlı olarak ticaret piyasası üzerindeki etkiler gibi ekonomik zorluklara rağmen, Dachser İsveç istikrarlı bir şekilde büyüyor. Lojistik şirketi, organizasyonu güçlendirmek ve gelecekte büyümeye devam etmek için 2022'de Örebro'da bir satış ofisi eklemeyi planlıyor. Böylece, İsveç'in güçlü bir lojistik üssü olan orta kesiminde işler kademeli olarak büyütülecek. Dachser İsveç bölgedeki varlığıyla Mälarregionen ve Värmland arasındaki bölgeyi European Logistics ağına bağlayacak.

Stockholm Şube Müdürü ve Örebro Geliştirme Sorumlusu Thomas Wennborg “Örebro'da büyüme Dachser İsveç için doğal bir adım. Halihazırda kapsadığımız alanların dışında, Örebro en büyük hacimleri gördüğümüz bölgedir” diyor.

Yeni ülke yöneticisi atandı

Olumlu ilerlemenin bir başka sonucu olarak, Carl-Johan Westas'ın 1 Ocak 2022 tarihinden itibaren European Logistics’e Ülke Müdürü olarak atanmasıyla ülkenin yönetim yapısı güçlendirildi. Westas, Dachser İsveç'in Malmö, Jönköping, Göteborg ve Stockholm 'deki dört European Logistics şubesinden sorumludur. Bu, Dachser'in İsveç'teki büyüme rotasını önemli ölçüde ileriye taşıyacaktır.

"İsveç'te, Avrupa'daki Dachser'in büyüklüğüne kıyasla bir şirket olarak henüz en büyük oyunculardan biri değiliz. Amacım, Dachser'in İsveç'teki ayak izini – European Logistics ağı ve yerel hizmetleri kullanarak, küresel pazarlara olan bağlantıları daha da ilerletmek”, diyor Westas.

Dünya çapında DACHSER
Bize Ulaşın
İletişim Dilsat Demirceken