Piyasa bilgisi

Mevcut Covid-19 durumu ile başa çıkmak için temel önlemler

Mevcut korona durumunun bir sonucu olarak birçok ülke kamu yaşamına kısıtlamalar getirmiş ve bazıları sınırlarını kapatmıştır (şu anda yolcu taşımacılığı yapılamamaktadır). Bu nedenle çeşitli zorluklarla karşı karşıyayız. Virüsün yayılmasını önlemeyi amaçlayan kısıtlamalar, DACHSER' i bazı bölgelerde veya alıcı gruplarında teslimat sınırlamaları ile karşı karşıya getirmektedir (örneğin: temel malzemeler hariç yiyecek ve içecek ticareti). Bu nedenle müşterilerimizin desteğine ihtiyaç duymaktayız.

Müşterilerimizden sadece yüklerin alıcı tarafından kabul edileceğinin garanti edildiği yüklemeler için sevkiyat oluşturmasını istiyoruz. Hedef bölgedeki kısıtlamalar veya bir işletmenin kapatılması nedeniyle gönderileri teslim edemezsek, belirli bir ücret karşılığında, kabul edilmiş olan gönderileri göndericiye mümkün olduğunca çabuk geri getirerek iade edeceğiz. Ve sonrasında bu bölgelere veya nihai alıcılara yapılacak başka gönderiler artık kabul edilmeyecektir. Bu şekilde boşa zaman harcamamış ve herkesin yararına riskleri azaltmış olacağız.

Tabii ki, gerektiğinde kontrat lojistiğinde bireysel geçici depolama olanakları da sunuyoruz. Depolama kapasitelerinin rezervasyonu için müşterilerimizden bizimle iletişime geçmelerini rica ediyoruz.

Mevcut durumdan kaynaklı oluşabilecek sorunlardan dolayı özür dileriz, ancak olası senaryoları belirtmek bizim görevimizdir.

Dünya çapındaki ekiplerimiz müşterilerimizle iletişim halinde kalacaktır. Herhangi bir sorunuz var ise, özel durumunuzu görüşmek ve yükleriniz için daha fazla düzenleme yapmak üzere ilgili DACHSER şubesindeki yetkiliniz ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Mevcut durumla ilgili tüm haberleri DACHSER ülke web sitelerinde bulunabilirsiniz.

İletişim Dilsat Demirceken