DACHSER'in ulaşım ağı dinamik değişimlere hazır

DACHSER sizlere teşekkür ediyor - son birkaç hafta içinde müşterilerimiz mevcut taşıma gereksinimleri hakkında bizleri zamanında bilgilendirdi ve planlamalarına dahil etti. Bu sayede kapasitemizde oluşan talebe göre hızlı bir şekilde düzenleme sağlayabildik. Son haftalarda taşıma hacimlerindeki keskin düşüş nedeniyle, biz de taşıma kapasitelerini geçici olarak düşürdük ve özel programlar uyguladık.

Son günlerde koronavirüs nedeniyle yeni enfeksiyonları azaltmak için alınan birçok önlem, çoğu Avrupa ülkesini olumlu etkilemiştir. Kısıtlamaların kısmen azaltılması, örneğin perakende satış mağazalarının kısmi olarak yeniden açılması, insanlar için günlük yaşamı kolaylaştırmaktadır. Birçok sanayi şirketinin, çoğunlukla düşük üretim seviyelerinde olsa da çalışmalarına devam etmesi sayesinde, nakliye hacimlerinin dalgalı kalmasını, ancak prensipte tekrar artmasını bekliyoruz.

Müşterilerimizin aktif desteği ile önümüzdeki dönem için çok iyi hazırlandık ve zaman içinde artması beklenen nakliye hacimlerini de bilinen DACHSER kalitesiyle tekrar ele almayı planlıyoruz  Gelecek bizler için değerli olmaya devam ediyor, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda taşıma kapasitelerini ve taşımacılık ile ilgili tüm planlamaları devam ettireceğiz. Bu nedenle müşterilerimizin de aynı şekilde bizlerle bilgi ve taleplerini paylaşmalarını beklemekteyiz.

Bu çok zorlu dönemde aktif işbirliğiniz için teşekkür ediyor, DACHSER'i güvenmeye devam edebileceğiniz bir lojistik ortağı olarak görmenizi ve  başarılı işbirliğimizi sürdürmeyi umuyoruz.

İletişim Dilsat Demirceken