Avrupa' da lojistik: haydi partiye

Balonlar, çelenkler, masa ve duvar süslemeleri: Konu iyi zaman geçirmek olduğunda PartyDeco firması Avrupa’daki insanları bu ruha nasıl yaklaştıracağını iyi biliyor. Her partinin başarıya ulaşması ise yüksek hizmet standardı ve kısa teslim süresi ile sağlanıyor.

Avrupa' da lojistik: haydi partiye

Eğlenceli bir partiden, zarif bir etkinliğe: Doğru parti atmosferinin doğru dekorasyona ihtiyacı vardır. Polonyalı ticaret şirketi PartyDeco, tüm Avrupa’ da parti aksesuar ve dekorasyon ürünlerini sunmak için DACHSER' e güveniyor. Ürün yelpazesinin genişliği sayesinde firmanın cevap veremediği talep hemen hemen yok. DACHSER üzerinden yapılan sevkiyatlar 2015 yılında 735 iken 2 katına çıkarak, 2017 yılında 1.491'e yükseldi.

Hafta içi her gün, DACHSER’in Polonya’daki kuzeybatı Szczecin şubesi, PartyDeco adına çeşitli Avrupa ülkelerine mal gönderiyor. Parti malzeme üreticisi firma iş hacmini büyük bir hızla genişletiyor: DACHSER, firma işlerinin yüzde 30’unu Fransa'ya, yüzde 26’sını Almanya’ya giden Avrupa Karayolu ağı üzerinden gerçekleştirmektedir. Danimarka ve İsveç dahil olmak üzere İtalya ve İskandinav ülkeleri de parti kalemlerinin büyük alıcılarıdır.

“Müşterilerimize Polonya'da ve Avrupa çapında mümkün olan en iyi hizmet düzeyini sunmak istiyoruz. Olağanüstü dağıtım ağı sayesinde DACHSER, PartyDeco'nun iş hedefleri için mükemmel bir partnerdir, ”diyor PartyDeco lojistik müdürü Bartłomiej Wasyłenko. 1995 yılında düğün dekorasyonunda küçük bir aile işletmesi olarak başlayan şirket, 150 çalışanı ve portföyünde yüzlerce farklı parti ürünü ile uluslararası bir şirket haline gelmiştir. Bu büyüme hikayesinde DACHSER, PartyDeco' nun yanında güvenilir bir ortak ve danışman olarak yer aldı.

PartyDeco

Bugün, PartyDeco, daha kısa teslimat sürelerine ve çeşitli Avrupa ülkelerine yönelik ürün gamına sahiptir. Öncü e-Logistics çevrimiçi platformu, tüm bunlara merkezi bir rol oynamaktadır: her online siparişe, kaç ülke olursa olsun, yolculuğun tamamı için özgün bir takip numarası vererek, e-Logistics siparişlerin her zaman bulunabilmesini sağlar. 15 dilde mevcut olan uygulama, Avrupa'daki müşteriler için artı değer katmaktadır. PartyDeco gibi müşteriler, güncel fiyatlandırma bilgilerini almak ve gereksinimlerine en uygun DACHSER ürün teklifini seçmek için e-Logistics platformunu da kullanabilir.

PartyDeco, DACHSER ile işbirliğini geliştirmek istemektedir. Firma, belirlenmiş süreçlerde teslimat yapabilmek gibi, hedef müşterilerine esnek çözümler üretebilecek bir lojistik servis sağlayıcısı ile çalışmak istemektedir. Buna ek olarak, PartyDeco, tedarik zinciri boyunca önemli evrakların sadece elektronik veri alışverişi (EDI) yoluyla değiştirilmesini yönetmek istemektedir.