DACHSER premium charter uçuş rotasyonunu genişletiyor

DACHSER Air & Sea Logistics, bir sonraki charter uçuş rotasyon hizmetini Çin‘ e gidiş ve dönüş olarak belirlemiştir. Charter rotasının başlangıçta Mart ortasından ay sonuna kadar çalışması planlanmıştır. DACHSER USA, 21 Mart  itibariyle Chicago ve Frankfurt arasında mevcut charter hizmetine ek yeni bir rota daha belirleyecektir.

DACHSER, Şangay'a teslimat için ABD, Latin Amerika ve Frankfurt arasında bir hava köprüsü sunuyor.</span>

Yeni koronavirüs, hava taşımacılığı piyasasındaki kapasite üzerinde hala ciddi bir etkiye sahiptir. Durumun değişkenliği kapasite planlamasını gerçek bir zorluk haline getirmektedir. DACHSER Air & Sea Logistics, Frankfurt ve Çin arasındaki mevcut charter hizmetine ek seferler getirmektedir: 16 Mart'tan itibaren şirket, Çin, Şangay'a teslimatlar için ABD, Latin Amerika ve Frankfurt'taki hava kargo ağ geçidi arasında bir hava köprüsü sunacaktır. DACHSER 747'leri kiralayarak, Frankfurt'tan Şanghay'a ya da tam tersi yönde uçuşların rotasyonuna entegre edecektir. DACHSER ayrıca Frankfurt'taki ağ geçidi üzerinden ABD ve Avrupa arasında bir hava köprüsü sunacak ve charter programına Chicago - Frankfurt rotasını da dahil edecektir. DACHSER Head of Global Air Freight  Timo Stroh, "Chicago'daki ağ geçidimiz aracılığıyla, ABD'ye ve ABD'den müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümlerle cevap verebiliyoruz" diyor. Bu şekilde DACHSER, müşterilerine transpacific ticarette taşımacılık ihtiyaçları için akıllı bir çözüm sunmakta ve mevcut piyasa durumuna esnek çözümlerle yanıt vermektedir.

Müşteriler için üstün hava servisi

Timo Stroh, “Bu program bizi Amerika'daki müşterilerimiz için Asya'ya sağlam ve güvenilir bir premium hava hizmeti sunma pozisyonuna getiriyor” diyor. “Önümüzdeki haftalarda hava taşımacılığı pazarında ne olursa olsun hazırız ve geleceğin zorluklarıyla başa çıkacak bir konumda olmamızdan memnunuz.”diye ekliyor.

Daha fazla bilgi için: ccc.kempten-asl@dachser.com

İletişim Dilsat Demirceken