DACHSER Turkey charter uçuşlarına hızla devam ediyor

DACHSER Turkey ASL hava kargo ekibinin çözüm odaklı yaklaşımı ve hizmet kalitesi, müşterilerden gelen memnuniyet verici geri bildirimler ile charter uçuşlardaki varlığını güçlendiriyor. Bugüne kadar çok sayıda büyük hacimli acil sevkiyatları başarıyla gerçekleştiren ekip, son projesinde de kusursuz bir performans sergiledi.

DACHSER Turkey charter uçuşlarına hızla devam ediyor

Müşterinin 2022 sonunda Fildişi Sahili'ne ilk charter uçuşunu başarıyla gerçekleştirdikten sonra, müşteri ile mevcut bağları güçlendirmek için ikinci fırsat doğdu.

Müşterimizin Manisa’da yer alan üretim tesisinden alınan sevkiyat, güvenli bir şekilde İstanbul Havalimanı'na teslim edildi. 70 tonluk kargonun sevki Boeing 747/400F ile başarılı bir şekilde 26 Ocak tarihinde gerçekleşti ve  aynı gün içinde son varış yeri olan N'djamena, Çad'a emniyetli bir şekilde iniş yaptı.

Etkili İşbirliği

Uçuş, Türk Kargo acentesi olan Unique Air Cargo ile gerçekleştirilmiştir. Acente ile olan sağlam bağlar, uçuş planlamasını kolaylaştırmakta ve etkin işbirliği sağlamaktadır.

Charter hizmetlerinin müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak stratejik ve özel bir şekilde sağlanması, şüphesiz ki gelecekteki projeler için referans görevi görmektedir.

Dünya çapında DACHSER
Bize Ulaşın
İletişim Dilsat Demirceken