Coronavirus: DACHSER’in Çin’deki operasyonları hakkında güncel bilgi

Sizi Çin'deki mevcut durumla ilgili bilgilendirmeye devam ediyoruz. Yetkililer, Yeni Coronavirüsünü kontrol altında tutmak, toplumun etkilenme riskini en aza indirmek için çeşitli önlemler aldı.

DACHSER şubelerinin çoğu 10 Şubat Pazartesi günü yeniden hizmete açıldı, ancak yetkililer tarafından alınan güvenlik önlemleri ve seyahat yasağı nedeniyle sadece sınırlı kapasitede hizmet sağlayabildiğimiz için üzgünüz. Lütfen bu duruma bağlı olarak gelişebilecek gecikmeleri, kamyon eksikliği ve sınırlı kapasite gibi operasyonel sorunları göz önünde bulundurunuz.

Chengdu, Nanjing, Ningbo, Shenzhen, Suzhou ve Zhongshan'daki DACHSER şubeleri şuan için kapalı olup, yerel yetkililerle başvuru süreci devam etmektedir.

  • Ekip üyelerimiz evden çalışıyor
  • Çin şubelerinin açılış tarihinde kısa sürede daha fazla değişiklik olabilir, bu konuda sizi güncel tutacağız;
  • Hong Kong şubesi tamamen faaliyete geçti. Durumu yakından izlemeye devam ediyoruz ve çalışma süreçlerimizin nasıl etkilenip etkilenmediğini size bildireceğiz.

Sizi, bu durumun tedarik zincirinizi nasıl etkileyeceğine dair en son güncel bilgilerle web sitemiz üzerinden bilgilendirmeye devam edeceğiz. Herhangi bir endişeniz ve / veya sorunuz varsa, lütfen yerel DACHSER temsilcinizle temas kurmaktan çekinmeyiniz.​​​​​​​

İletişim Dilsat Demirceken