Yeni DACHSER dergisi burada !

Şampanya — dünyada cazibe ve lüksü  temsil eden, yaşam keyfi veren neredeyse başka hiç bir içki yok. Ve bu özel içeceğin büyük özen gerektiren kısmı sadece üretimininden kaynaklanmıyor. Bağdan, rafa veya özel bir etkinliğe taşınması, en kaliteli lojistiği gerektiriyor.

DACHSER Baskı 01/20

DACHSER, Moët Hennessy Deutschland’ın en iyi markaları için ürünlerin taşınması ve depolanmasından - toplama, teşhir, özel gravür ve etkinlik lojistiğine kadar çok çeşitli ve özel hizmetler sunmaktadır. DACHSER ile en iyi şampanyaların neden mümkün olan en iyi ellerde olduğunu keşfetmek için sayfa 4'e geçiniz.

Ayrıca bu sayıda sizi dünyanın en önemli lojistik merkezlerinden biri olan Benelüks ülkelerine götürüyoruz. DACHSER, son 45 yıldır bölgedeki kendi şubelerini işleterek, tüm lojistik hizmetlerini sunmaktadır: Bölgenin uluslararası havaalanlarında hava taşımacılığı, önemli uluslararası limanlarında deniz taşımacılığı, sıkı bir şube ağı tarafından desteklenen kara taşımacılığı ve sürekli genişleyen bir dizi depolama hizmeti. Sayfa 28'den başlayarak, bütün bu farklı hizmetlerin, tüm servisleri kapsayarak her bir müşteri için tek bir kaynaktan nasıl uyarlanabileceğini göreceğiz.

Ve özel hizmetlerden bahsederken bu sayı, Bavyera'nın büyük  geleneksel markası olan Lamberts Glassworks' ün çalışmalarını da içeriyor. Lamberts, Big Ben olarak bilinen Elizabeth Tower'ın yeni saat yüzeyleri için en kaliteli camı üretiyor. Bu sayı, DACHSER' in cam ürünleri mümkün olan en güvenilir ve en basit şekilde İngiltere'ye nasıl ulaştırdığının hikayesini anlatıyor.

Daha Fazlası için..

DACHSER dergisinin son sayısında lojistik dünyasından birçok hikaye ve çok sayıda yararlı bilgi sizi bekliyor. Kişisel kopyanızı şubenizden talep edebilir ya da PDF'yi buradan indirebilirsiniz. DACHSER dergisinin yeni sayısını okumaktan keyif alacağınızı umuyoruz.

DACHSER Magazine 01/20 English PDF (6,99 MB)
İletişim Dilsat Demirceken