Yeni DACHSER dergisi burada!

Krizi birlikte atlatmak - DACHSER, müşterileri ve ortaklarıyla nasıl daha yakın bağlar kuruyor.

DACHSER Baskı 03/20

Küresel salgın politika, iş dünyası ve toplum için büyük zorluklar oluşturmaya devam ediyor. Aynı zamanda kriz, basit ama anlamlı bir gerçeği açıkça ortaya koyuyor; Bu belirsiz zamanların üstesinden gelebilmemizin tek yolu, hepimizin bir arada durumu göğüslemesidir. Müşterilerimiz ve ortaklarımızla yakın işbirliği içinde son birkaç ayın engellerini nasıl aştığımızı öğrenmek için DACHSER dergisinin yeni sayısındaki kapak hikayesini okuyabilirsiniz. Avrupa'daki kısıtlamalar ve sınırların kapatılması nedeniyle dünya çapında tıbbi malzemelerin taşınması ve süpermarketlere yiyecek tedariki hakkında  ayrıntılar için 4. sayfaya bakınız.

Koronavirüs krizi uzun vadede ekonomimizi nasıl etkileyecek ve küresel yük akışını nasıl değiştirecek? Üretimi, satış pazarlarına daha yakın bir yere yerleştirmek yeni bir rönesans  etkisi sağlayacak mı ? Koronavirüs küreselleşmenin sonu olabilir  mi? 24. sayfadan başlayarak, geleceğe göz atıyoruz; her şeyin olmasa da bazı şeylerin muhtemelen değişeceği bir geleceğe..

Bu sayı aynı zamanda DACHSER'in vazgeçilmez bir lojistik aracı olan palet yüklemelerinin Avrupa çapraz akışlarını nasıl dengelediğini incelemektedir. Ayrıca, kısa bir süre önce son teknoloji ürünlerle  inşa edilmiş Karlsruhe yakınlarındaki bir tehlikeli madde deposunu faaliyete geçiren Malsch şubesini ziyaret edeceğiz.

DACHSER dergisinin son sayısında bu haberlerin yanı sıra çok sayıda yararlı bilgi sizleri bekliyor.

Daha fazlası için..

Kişisel kopyanızı şubenizden alabilir yada PDF dosyasını buradan indirebilirsiniz. DACHSER dergisinin yeni sayısını okumaktan keyif alacağınızı umarız.

DACHSER Magazine 03/20 English PDF (6,84 MB)
İletişim Dilsat Demirceken