Yeni DACHSER dergisi burada !

DACHSER dergisinin son sayı teması “Sürecin en önemli parçalarından biri - Lojistikte insan.”

DACHSER Baskı 02/20

Özellikle kriz dönemlerinde, işleyen lojistik zincirlerinin hayatımızda nasıl bir rol oynadığını ve sistemi çalıştıran insanların - ister terminallerde, ister ofislerde veya bir araçta sürücü olarak çalışıyor olmalarına bakılmaksızın ne kadar önemli olduğu açıkça görülmektedir.

Yaşamın hızı arttıkça, DACHSER değerlerinin bizlere nasıl rehberlik ettiğini, güven sağladığını ve bizi nasıl daha da birbirine yakınlaştırmaya yardımcı olduğunu bu sayının kapak hikayesinde bulabilirsiniz. Bize göre, mevcut zorlukların üstesinden gelmek ve bu krizden öncesine göre daha güçlü bir şekilde çıkmanın tek yolu budur.

Bu küresel pandeminin etkilerini “Stres altındaki tedarik zincirleri” başlıklı makalemizde ele alıyoruz. DACHSER'in müşterileri için maksimum tedarik zinciri istikrarını nasıl sağladığını ve uluslararası tıbbi malzeme tedarikini desteklemek için nasıl esnek çözümler oluşturduğunu sayfa 18'de bulabilirsiniz.

Sürücüler, perakende ve endüstriyel müşterilere taze malzemeler getirmek için her gün daha zorlu koşullar altında çalışıyor ve bu nedenle işlerinde önem arz eden durumlarla karşı karşıyalar. 30. sayfada bulabileceğiniz röportajda, bir filo ve kısa mesafe taşımacılığı yöneticisinin mevcut durumla ilgili deneyimleri paylaşılmakta ve sürücülerin bu yeni koşullardaki çalışmaları için teşekkürleri anlatılmaktadır.

Ayrıca bu sayı en son kriz dışı haberleri de içermektedir.Sayfa 24'ten başlayan alternatif sürücü konseptlerindeki gelişmelere genel bir bakış ile haberimizi bulabilirsiniz.

DACHSER dergisinin son sayısında yukarıda belirtilen konular, lojistik dünyasından pek çok hikaye ve yararlı bilgi sizleri bekliyor.

Daha Fazlası için..

Kişisel kopyanızı şubenizden talep edebilir ya da PDF'i buradan indirebilirsiniz. DACHSER dergisinin yeni sayısını okumaktan keyif alacağınızı umuyoruz.

DACHSER Magazine 02/20 English PDF (7,35 MB)
İletişim Dilsat Demirceken