Yeni DACHSER dergisi burada!

Uzmanlar, dijital bağlantıların 2030 gibi erken bir tarihte 400 trilyon gigabaytlık bir veri hacmine ulaşacağını tahmin ediyor. Bu gerçekleşse de gerçekleşmese de kesin olan bir şey var: Veri toplama & işleme, yaşam ve çalışma şeklimizi giderek daha fazla belirliyor ve elbette değiştiriyor. Ve buna ek olarak: Verileri özellikle lojistik alanında sorumlu bir şekilde kullanmak hayatı kolaylaştırıyor ve birçok fırsatı beraberinde sunuyor. 

Dachser Baskı 02/23

CEO Burkhard Eling ve CDO Stefan Hohm ile yapılan röportajın başlığı "Geleceği Programlamak". Dijitalleşmenin lojistikte insanlara nasıl yardımcı olduğu, süreçleri nasıl desteklediği, bağlanabilirliği nasıl geliştirdiği ve nihayetinde müşterilerimizin sürdürülebilir başarısına nasıl katkıda bulunduğu hakkındaki heyecan verici soruları yanıtlıyorlar. Ayrıntılar için sayfa 7'ye geçebilirsiniz.

Dijitalleşme moda dünyasını da şekillendiriyor. Ancak lojistikte, fiziksel taşıma ve özelleştirilmiş depolama hizmetleri de her zaman önemlidir. Sonuçta, giysiler perakende satış ve giysi raflarına yalnızca zamanında değil, aynı zamanda kırışmadan, kullanılabilir olarak ulaşmalıdır. DACHSER Fashion Logistics'teki sektör uzmanlarımız bu alan için özel bir çözüm geliştirdi. Haberin detaylarını 18. sayfada bulabilirsiniz.

Operasyonel mükemmellikten bahsetmişken: DACHSER'in Avrupa ağındaki çok sayıda kısa mesafeli taşıma hareketini en iyi şekilde yönetmek ve bu süreçte tüm bilgileri müşterilerle paylaşmak için DACHSER kendi yazılımını geliştirdi. Muhabir ekibimiz 24. sayfadan itibaren DACHSER'in Augsburg lojistik merkezine sabah erken saatlerde yaptıkları ziyareti anlatıyor ve kullanımdaki Kısa Mesafe Planlama ile ilgili ilk izlenimlerini paylaşıyor.

Bugün ve gelecek arasındaki bağlantı özellikle Asya Pasifik bölgesinde dikkat çekmektedir. DACHSER dergisi, 32. sayfadan başlayarak, şu anda dünyanın en dinamik ekonomik bölgelerinden biri olan bu bölgenin gelişimine yakından bakıyor. DACHSER ve müşterilerimiz için bu, fırsatlarla birlikte büyümek anlamına geliyor.

Daha fazlası için...

Yukarıda bahsi geçen tüm haberler ve daha birçok hikayeyi bu sayıda bulacaksınız.Kişisel kopyanızı şubenizden alabilir veya PDF dosyasını buradan indirebilirsiniz.DACHSER dergisinin yeni sayısını keyifle okumanızı dileriz.

Ayrıca DACHSER dergisinin önceki sayılarına yine websitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dachser Magazine 02/23 English PDF (7,37 MB)
Dünya çapında DACHSER
Bize Ulaşın
İletişim Dilsat Demirceken