Yeni DACHSER dergisi burada!

Zirve kondisyonu, teknik yeterlilik, bilişsel güç, deneyim, risk farkındalığı, işbirliği ve doğaya saygı – bu özellikler genellikle en iyi dağcılar ile ilişkilendirilen niteliklerdir. Ancak bu özellikler aynı zamanda tehlikeli alanlarda ilerlemek ve belirsiz koşullarda başarılı olmak isteyen şirketlerin ve yöneticilerinin de sahip olması gereken iyi özelliklerdir.

DACHSER Baskı 01/23

DACHSER dergisinin son sayısında, DACHSER'in geleceğe nasıl bir yol çizdiğini, önümüzdeki yıllar için kendimize hangi hedefleri koyduğumuzu, yol sarp ve kayalık olduğunda ya da hava değiştiğinde dahi hedeflerimize nasıl yürüyeceğimizi anlatıyoruz. Ayrıntılar için 6. sayfada başlayan kapak haberini okuyabilirsiniz.

Müşterilerimiz için onlarla birlikte geleceğe giden yolu aktif bir şekilde çiziyoruz. Bunun en iyi örneği için tedarik zinciri optimizasyonuna ilişkin makalemizi 18. sayfada bulabilirsiniz. DACHSER, TTI tarafından kullanılan tedarik zincirlerinin bütünsel analizini sağlayarak şirketi daha verimli, esnek ve farklı hale getirirken değişen küresel koşulları da her zaman göz önünde bulunduruyor.

Değişimden bahsetmişken, Fas şu anda bazı dinamik gelişmeler yaşıyor. Bu Mağrip ülkesi, özellikle bir üretim yeri, enerji tedarikçisi ve küresel tedarik zincirlerinde yaşanan aksaklıklara yanıt veren bir ülke olarak şirketler için giderek daha cazip hale geliyor. DACHSER uzun yıllardır bu ülkede varlığını göstermekte ve faaliyetlerini sistematik olarak genişletmektedir. Şimdi Fas, Avrupa ağımıza daha da yakınlaşıyor. Tam olarak nasıl olduğunu öğrenmek için 24. Sayfaya geçebilirsiniz.

İnovasyon olmadan geleceği aktif olarak şekillendirmek nasıl olurdu? DACHSER'in Idea2net'i, tüm çalışanların katılımını amaçlayan şirket çapında bir stratejik odak programıdır. Bireysel şubelerden tüm ağa kadar her seviyede bu buluşçuluğu ve yaratıcılığı nasıl geliştirdiğimizi keşfetmek için sayfa 32'ye geçebilirsin.

Daha fazlası için...

Yukarıda bahsi geçen tüm haberler ve daha birçok hikayeyi bu sayıda bulacaksınız.Kişisel kopyanızı şubenizden alabilir veya PDF dosyasını buradan indirebilirsiniz.DACHSER dergisinin yeni sayısını keyifle okumanızı dileriz.

Ayrıca DACHSER dergisinin önceki sayılarına yine websitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

DACHSER Magazine 01/23 English PDF (6,66 MB)
Dünya çapında DACHSER
Bize Ulaşın
İletişim Dilsat Demirceken