Yeni DACHSER dergisi burada!

"Değişmeyen tek şey değişimdir" - şu anda her yerde görünen bilge sözlerden. Dünya hızla dönerken, lojistikte de inovasyon hızı ve değişim baskısı giderek artıyor. DACHSER dergisinin son sayısında, şirketimiz ve müşterilerimizin geleceğin acil sorunlarını nasıl ele aldığı ve çözümler için çalışmalarını rapor ediyoruz.

DACHSER Baskı 04/21

Kapak hikayemiz özel olarak makine öğrenimine ve yapay zekaya bir göz atıyor. Burası, akıllı algoritmaların günlük işlemlerden gelen verileri incelediği ve ilerledikçe sürekli öğrendiği alan. Daha sonra bu öğretiler, ekran önündeki insanların kapasiteyi daha iyi planlamaları, veri kalitesini artırmaları ve süreçleri optimize etmelerine yardımcı oluyor. Ayrıntılar için sayfa 6'ya geçebilirsiniz.

Bu değişim ve yenilik zamanı otomotiv sektörüne de uzanıyor. Günümüz araçları, kolaylık ve güvenlik sağlamaya yardımcı olan sensörlerle dolu, bunun yanında elektrikli sürücülerin artan popülaritesi, karmaşık bileşenlere olan talebi artırıyor. Otomobil üreticileri için dünyanın önde gelen tedarikçilerinden biri olan Aptiv, Çin'deki üretim tesisleri için güvenilir tedarik zincirleri ve bunun uzantısı olarak yarının mobilitesini sağlamak adına DACHSER'in Otomotiv Lojistiği endüstri çözümüne yöneliyor. Haberimiz ve tüm detaylar 16. sayfada başlıyor.

Başka bir son teknoloji ve her zaman hareket halinde olan otomatik yönlendirmeli araçlar (AGV’ler), çalışanları rutin görevlerden kurtarmak amacıyla şu anda iki DACHSER deposunda test edilmektedir. Sayfa 28'den başlayarak, bu araçların (AGV) nasıl çalıştığını açıklıyoruz.

Daha fazlası için..

Bu sayımızda yenilikçi teknoloji, bugün ve yarın için akıllı fikirler ve bunların arkasındaki insanlar hakkındaki hikayeleri bulacaksınız.

​​​​​​​Kişisel kopyanızı şubenizden alabilir ya da PDF dosyasını buradan indirebilirsiniz. DACHSER dergisinin yeni sayısını keyifle okumanızı dileriz!

DACHSER magazine 04/21 PDF (6,79 MB)
İletişim Dilsat Demirceken