Yeni DACHSER dergisi burada!

Bayrak devredildi: CEO Burkhard Eling liderliğindeki yeni nesil DACHSER yönetimi, resmi olarak bu yıl 1 Ocak tarihi itibariyle idareyi devraldı. DACHSER dergisinin son sayısında, bu geçişi öncelikli tuttuk ve detayları sizlerle paylaştık.

DACHSER Baskı 01/21

"İstikrar ve değişim arasında bir denge sağlamak" başlıklı kapak hikayemizde, 90 yıldan daha uzun bir süre önce başlatılan başarı hikayesini devam ettirmek için yeni yönetim ekibinin, DACHSER' deki geçişi nasıl tasarladığı anlatılmaktadır.

Bunun yanında sizlere aktarmak istediğimiz birkaç müşteri başarı hikayemiz de var. Derginin bu sayısında, DACHSER’in Düsseldorf yakınlarındaki Neuss şubesinin, gıda sektöründeki üç büyük müşteri için daha fazla verimlilik elde etmek adına depolarından birini nasıl dönüştürdüğünü okuyabilirsiniz. Ayrıca, neredeyse on yılı aşkın bir süredir Air & Sea Logistics' teki meslektaşlarımızın dünya çapında önde gelen ahşap işlemcilerinden biri olan müşterisi için yük akışını - demiryolu, hava ve deniz yoluyla taşıma organizasyonunu sağladıkları Avusturya'ya bir gezi düzenliyoruz. DACHSER, gerektiğinde tüm üretim tesislerinin veya geçen yıl olduğu gibi acil olarak ihtiyaç duyulan tıbbi ekipmanın taşınmasını da organize etmektedir.

Bu duruma örnek olarak kişisel koruyucu ekipman taşıma projesini gösterebiliriz. 2020'de DACHSER, İspanya'nın kuzeybatısında Asturias bölgesindeki genç bir şirketin İspanya ve diğer Avrupa ülkelerinde 100 milyondan fazla maske ve diğer tıbbi ürünlerin tedarik edilmesine yardımcı oldu. Özellikle pandemi döneminde böyle bir işbirliğinin nasıl bu denli başarılı olduğunu öğrenmek için makaleyi okuyabilirsiniz.

Daha fazlası için..

Kişisel kopyanızı şubenizden alabilir ya da PDF dosyasını buradan indirebilirsiniz. DACHSER dergisinin yeni sayısını okumaktan keyif alacağınızı umarız.

DACHSER Magazine 01/21 English PDF (8,57 MB)
Dünya çapında DACHSER
Bize Ulaşın
İletişim Dilsat Demirceken