Ülke Bizim, Orman Bizim –DACHSER Türkiye, son zamanlarda çıkan orman yangınları için destek olmak istiyor.

DACHSER Türkiye, geçtiğimiz günlerde Antalya Manavgat, Adana, Mersin, Osmaniye, Kayseri, Konya, Karaman, Kütahya ve Muğla illerinde eş zamanlı tüm yurdu yerle bir eden orman yangınlarının doğaya verdiği zararlardan derin üzüntü duymaktadır.

Ülke Bizim - Orman Bizim / Yeniden ağaçlandırma kampanyası

DACHSER Türkiye, bu afet karşısında Air & Sea Logistics ve European Logistics iş birimleriyle duruma kayıtsız  kalmayarak, Türkiye'de orman yangınlarından zarar gören alanların yeniden ağaçlandırılması için Tema Vakfı ile ortak bir kampanya başlattı.DACHSER Türkiye, çalışanlarının bizzat yaptığı her fidan bağışının 5 katını Tema'nın Ağaçlandırma kampanyasına bağışlayacak. Kampanya Sloganı “Siz bir adım atın, DACHSER Türkiye sizin adınıza 5 adım daha atsın” olarak belirlendi.

Her bağış yönetimimiz tarafından takip edilecek ve kampanya sonunda toplam bağış sayısı ve hangi bölgelerde ağaçlandırma yapıldığı ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşıyor olacağız. Kampanya şimdiden büyük miktarda bağış topladı.

Değerli katkılarınız için teşekkür ediyoruz..

DACHSER Türkiye ve çalışanlarının birlikte orman yangınlarından zarar gören bölgelerde yaşamı yeniden yeşertmeye katkı sağlayacağına inanıyoruz.

 

İletişim Dilsat Demirceken