Olağanüstü: DACHSER, One Eaton Tedarikçi Premier Ödülü 2020'yi kazandı

En iyi nakliye ortağı ödülü, Eaton Sanal Küresel SCM Tedarikçi Konferansı sırasında verildi.

 

DACHSER’in bu ödülü kazanmasındaki en önemli faktör - kalite, maliyet, teslimat güvenilirliği ve yenilikçi gücü açısından ölçülen performansıydı.

Kurumsal yapısıyla öncü bir şirket olan Eaton, 175'ten fazla ülkede 98.000'den fazla kişiyi istihdam eden, geniş çapta çeşitlendirilmiş bir enerji yönetimi şirketidir. Ürün yelpazesi, elektrik, hidrolik ve mekanik enerjinin daha verimli, güvenli ve sürdürülebilir bir şekilde kullanılmasını sağlamaya yöneliktir.

Şirketin One Eaton Tedarikçi Premier Ödülü, üstün hizmet, olağanüstü sonuçlar ve stratejik ortaklıklar aracılığıyla işini önemli ölçüde etkileyen ulusal ve uluslararası tedarikçileri onurlandıran bir ödüldür.

2005'ten bu yana stratejik ortaklık

DACHSER’in bu ödülü kazanmasındaki en önemli faktör, Eaton lojistik ortağı olarak kalite, maliyet, teslimat güvenilirliği ve yenilikçi gücü açısından ölçülen performansıydı. Eaton ayrıca bu işbirliğinin bütünlük, güven ve açık iletişim üzerine kurulduğunun altını çizdi. Şirketin Eaton ile yaptığı işlerde en büyük paydan sorumlu olan DACHSER’in Köln lojistik merkezi temsilcileri, ödülü katılan tüm DACHSER şubeleri ve Kurumsal Müşteri Yönetimi adına aldı.

DACHSER ve Eaton stratejik ortaklıklarını 2005 yılında kurdu. Bu ortaklığın ana hedefleri, tüm tedarik zincirini sürekli olarak optimize etmek, bunun için çözümler geliştirmek ve daha fazla ortak büyümeyi teşvik etmektir.

İletişim Dilsat Demirceken