Dachser, Berlin'de aşı lojistiğini organize ediyor

Aşıların soğuk hava kutularında depolanması, aşılama merkezleri, hastane eczaneleri ve gezici aşılama ekiplerine dağıtımını yöneten bir lojistik sağlayıcı

Almanya'da Covid-19 aşılarının başlaması ile DACHSER, Berlin Senatosu adına Almanya'nın başkentinde aşı lojistiğini organize etmek için adım atıyor.

DACHSER, Berlin'de aşı lojistiğini organize ediyor
DACHSER, Berlin'de aşı lojistiğini organize ediyor

Berlin Senatosu adına çalışan DACHSER, aşı tedariklerini merkezi aşı deposuna teslim edildikten sonra yönetecek. Ayrıca, Berlin'deki altı aşılama merkezi, on bir hastane eczanesi ve altmışa kadar gezici aşılama ekibine günlük kalite güvenceli teslimatları üstlenecek. Gerekli aşı ekipmanı, lojistik sağlayıcı tarafından işletilen bir depodan temin edilecek.

 

Toplum için çok önemli olan bu tedarik zincirini desteklemek ve lojistik uzmanlığımızı sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Olaf Schmidt, Genel Müdür, DACHSER lojistik merkezi Berlin-Brandenburg

DACHSER'in Berlin-Brandenburg lojistik merkezinin Genel Müdürü Olaf Schmidt, "Kişisel koruyucu ekipmanları ve hızlı koronavirüs testlerini depolamak ve bunları şehirdeki sağlık tesislerine dağıtmak için bu yıl Temmuz ayından bu yana Schönefeld' de Berlin Senatosu ile yakın işbirliği içinde çalışıyoruz" diyor.

Lojistik uzmanlığı sağlamak

Schmidt : "Toplum adına çok önemli olan bu tedarik zinciri için lojistik uzmanlığımızı kullanmaktan mutluluk duyuyoruz." diye ekliyor.

İletişim Dilsat Demirceken