"Lojistik alanındaki güçlü ittifak, Corona'ya meydan okumaya devam edecek"

Tedarik zincirlerini çalışır durumda tutmak ve ihtiyaç anında birbirine güvenebilmek için müşteriler ve hizmet ortaklarıyla el ele çalışmak - DACHSER CEO'su Bernhard Simon için bu, Corona zamanlarında sonbahar dönemi iş hacmi için çok önemli.

Bernhard Simon, CEO of DACHSER

Birkaç yıl sonra 2020 yılına dönüp baktığımızda, sadece hatırladığımız sayısız video konferans değil, aynı zamanda bir veya iki uykusuz gece de olacaktır. Teslimat kabiliyetimizi nasıl sürdürebiliriz? Ticari kısıtlamalar ve kapatılmalarla nasıl başa çıkmalıyız? Tesislerin kapanmasını nasıl önleriz ve çalışanlarımızın sağlığını nasıl koruruz?

Ancak koronavirüs krizinin fiziksel mesafeye rağmen bizi nasıl yakınlaştırdığını da hatırlayacağız. Müşterilerimiz ve hizmet ortaklarımızla yakın çalışarak tedarik zincirlerinin çalışmasını sürdürüyoruz. İhtiyaç duyduğumuz zamanlarda birbirimize güvenebilir ve birlikte çözüm bulabiliriz. Bunu büyük bir bağlılık ve tutku ile yaparız. Bu kesinlikle gurur duyabileceğimiz bir şey. Koronavirüs krizinin hepimiz üzerinde kalıcı bir etki bırakacağını söylemek doğrudur. Bu, sürücüler, ticaretle uğraşanlardan yaptıkları işler için halktan hak ettiği ilgiye ve takdire kadar uzanmaktadır.

Sonbahar sezonu için hazır

Ancak 2020 gerçeğine dönersek, kriz bitmiş olmaktan çok uzak. Enfeksiyon sayısı dünya çapında artıyor ve sonbaharın gelişiyle birlikte, Avrupa ve Asya'daki birçok ülke için durumun tekrar kötüleşmesi bekleniyor. Sonbahar sezonundaki işler birçok belirsizlikle dolu olmasına rağmen, kalite ve hizmet anlamında bize duyulan güveni sürdürmek için donanımlıyız. Koronavirüs durumu önümüzdeki aylarda devam ederken, güçlü lojistik ittifak toplumun önemli bir ayağı olmaya devam edecek.

İletişim Dilsat Demirceken