DACHSER, charter programını Avrupa ve Asya arasında genişletiyor

Eylül ayının başından itibaren, DACHSER Air & Sea Logistics' in premium charter programı artık Hong Kong-Frankfurt rotasını da içeriyor. DACHSER European Logistics daha sonra karayolu taşımacılık ağı ile Frankfurt'tan gelen yükleri Avrupa genelinde dağıtıyor. Belirlenmiş nakliye süreleri, güvenilir planlama ve yüksek kalite standartları, entegre taşıma çözümlerimizin ayırt edici özellikleridir.

Eylül ayının başından itibaren, DACHSER Air & Sea Logistics'in premium charter programı artık Hong Kong-Frankfurt rotasını içeriyor.

DACHSER, Premium charter programını Hong Kong-Frankfurt rotasını da içerecek şekilde genişleterek koronavirüs krizinin neden olduğu kapasite darboğazlarına yanıt vermeyi başarmıştır. Lojistik sağlayıcısı, Temmuz ayı sonunda Frankfurt-Chicago rotasını da seferlerine eklemiştir. Bu rotaya benzer şekilde, özel olarak kiralanmış bir kargo uçağı artık Hong Kong'dan Almanya'ya tam charter ve haftalık olarak uçmaktadır. Eylül ayı başında faaliyete geçen charter seferlerinin şu anda yıl sonuna kadar hizmet vermesi planlanmaktadır.

DACHSER Head of Global Air Freight Timo Stroh, "Asya pazarının yeniden hızlandığını ve navlun seviyesinin yükseldiğini görüyoruz, bu nedenle piyasada daha az kapasite var. Bu koşullara, bu yeni hizmetle yanıt veriyor ve müşterilerimize Hong Kong ile Avrupa arasında sağlam, güvenilir bir yüksek kaliteli hava taşımacılık hizmeti sunuyoruz." diyor.

Kara ve hava servislerinin kenetlenmesi

DACHSER, entegre karayolu taşımacılığı ağı sayesinde, Frankfurt'tan gelen yükleri belirlenmiş nakliye süreleri ve kalite standartları ile Avrupa genelinde dağıtmaktadır. Müşteriler, tek bir kaynaktan sağlanan ve göndericiden alıcıya kadar tüm zinciri kapsayan entegre bir taşıma çözümünden yararlanır. DACHSER Managing Director European Logistics Germany Alexander Tonn, "Dachser European Logistics ağını, DACHSER Air & Sea Logistics'in özel hizmetleriyle birleştirerek, zorlu pazar koşullarında bile Almanya'da endüstriyel ürün pazarında bulunan müşterilerimizin nakliye ihtiyaçları için akıllı çözümler yaratıyoruz" diyerek açıklıyor.

İletişim Dilsat Demirceken