DACHSER Air & Sea Logistics bölgesel yönetimini yeniden organize ediyor

Tobias Burger, ASL EMEA iş birimine başkanlık edecek, Ralph Riehl  ise, ASL Amerika iş birimini devralacak

DACHSER Air & Sea Logistics (ASL), Avrupa, Orta Doğu & Afrika (EMEA) ve Amerika bölgelerindeki iş birimlerinin yönetimini yeniden organize etti. 

ASL EMEA Genel Müdürü pozisyonunu Dr. Tobias Burger üstlendi.
ASL EMEA Genel Müdürü pozisyonunu Dr. Tobias Burger üstlendi.

ASL EMEA Genel Müdürü pozisyonunu, ASL Müdür Yardımcısı olarak Air & Sea Logistics iş alanının stratejik gelişiminden zaten sorumlu olan Dr. Tobias Burger üstlendi. 43 yaşındaki Dr. Burger, hava ve deniz taşımacılığı iş birimine geçmeden önce DACHSER' de Kurumsal Yönetim ve CEO Ofisi başkanıydı. Dr. Burger, 2016'dan beri EMEA bölgesinde hava ve deniz taşımacılığı iş birimine liderlik eden Thomas Krüger'in yerini aldı.

  

Dr. Tobias Burger ve Ralph Riehl, DACHSER Air & Sea Logistics’in kendi bölgelerinde, kurum içi ve harici uzmanlıklarının optimum kombinasyonlarıyla,  sürdürülebilir ve karlı gelişim için yeni bir ivme sağlayacaktır. Sonuç olarak, müşterilerimiz için küresel olarak entegre, artı değer katan çözümlerin gelişimini sürekli olarak yönlendirecekler.

Edoardo Podestà, COO Air & Sea Logistics DACHSER

DACHSER Air & Sea Logistics, hemen geçerli olmak üzere ASL Americas iş biriminin sorumluluğunu Ralph Riehl'e (55) atadı. DACHSER'e katılmadan önce deneyimli yönetici, şimdi DSV Panalpina olan Panalpina lojistik grubu için 30 yılı aşkın bir süre Fransa, Singapur ve Amerika Birleşik Devletleri'nde yönetim pozisyonlarında çalıştı. Son olarak Riehl, Kuzey ve Latin Amerika'daki tüm DSV Panalpina satışlarından sorumlu Satış Kıdemli Başkan Yardımcısıydı. Riehl, 2012 yılından bu yana Dachser’in bölgedeki iş birimine liderlik eden ASL Americas Genel Müdürü Guido Gries’den görevi devralıyor.

Sürdürülebilir ve karlı kalkınma için yeni itici güç

Hava ve deniz taşımacılığı ağımızın iş geliştirme ve entegrasyonunda uzun yıllardır gösterdikleri özverili çalışmaları için Thomas Krüger ve Guido Gries'e teşekkür ediyor ve onlara profesyonel ve kişisel gelecekleri için her şeyin en iyisini diliyoruz, "diyor Edoardo Podestà, DACHSER şirketinde COO Air & Sea Logistics.

"Dr. Tobias Burger ve Ralph Riehl, DACHSER Air & Sea Logistics’in kendi bölgelerinde, kurum içi ve harici uzmanlıklarının optimum kombinasyonlarıyla,  sürdürülebilir ve karlı gelişim için yeni bir ivme sağlayacaktır. Sonuç olarak, müşterilerimiz için küresel olarak entegre, artı değer katan çözümlerin gelişimini sürekli olarak yönlendirecekler.

Dünya çapında DACHSER
Bize Ulaşın
İletişim Dilsat Demirceken