DACHSER Kuzey Fransa'daki sözleşmeli lojistik faaliyetlerini genişletiyor

Lojistik sağlayıcı, Arras ve Étainhus'taki yeni tesislerinde depo kapasitelerini genişletti. Böylece bölgedeki müşterilerinden gelen nakliye ve depolama hizmetlerine yönelik artan talebe yanıt veriyor.

DACHSER Kuzey Fransa'daki sözleşmeli lojistik faaliyetlerini genişletiyor

DACHSER Fransa, Hauts-de-France bölgesindeki Arras'ta, yaklaşık 20.000 metrekarelik bir alan ve 28.000 paletlik kapasiteye sahip yeni bir depo açtı. Bu yeni tesis ile DACHSER, oyuncak ve tekstil sektörlerindeki müşterilerine Avrupa'daki ithalat ve ihracat faaliyetleri için kombine taşımacılık ve depolama hizmetleri sunuyor. Verimli depolama ve katma değerli hizmetleri sunan tesis bunların yanı sıra İngiltere'ye yapılan ihracatlar için de kapsamlı gümrük hizmetleri sunmaktadır.

Normandiya'da büyüme

DACHSER Fransa ayrıca Normandiya'daki Étainhus'ta yeni bir depo açtı. 6.000 metrekarelik tesis, 4.500 palet depolama kapasitesine ve 2.000 metrekarelik blok depolama alanına sahip. DACHSER, Étainhus'ta müşterilerine sevkiyat alımından sipariş sevkiyatına, depolamadan sipariş toplamaya kadar geniş bir yelpazede lojistik çözümler sunuyor. Étainhus tesisi ayrıca Le Havre Limanı üzerinden DACHSER'in küresel networküne bağlanmaktadır.

DACHSER 35 yılı aşkın bir süredir Normandiya'da temsil ediliyor ve lojistik sağlayıcı 2020'nin sonunda sadece 80 kilometre uzaklıktaki Le Grand Quevilly'de bir tesis açmıştır.

Dünya çapında DACHSER
Bize Ulaşın
İletişim Dilsat Demirceken