Koronavirüs salgını: ABD'de operasyonel işlemlere etkisi

Çeşitli basın bültenlerinden de görülebileceği gibi, ABD makamları 13 Mart 2020 saat 23:59’dan itibaren geçerli olmak üzere şuan da yürürlükte olan bir yasak uyguladılar. Bu da Asya ülkelerinden ziyaretçiler için halihazırda mevcut giriş yasağına ek olarak Avrupa'dan ABD'ye tüm girişleri engellemektedir.

Bu durum, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri arasındaki rotalarda çok sayıda uçuş iptaline sebep olmuştur. Etkilenen yolcu rotaları mevcut kargo kapasitesinin önemli bir bölümünü temsil etmektedir ve bu da mevcut kargo alanı ve navlun oranları üzerinde büyük bir etki yaratmaktadır.

Uzman ekibimiz, acil kargo taşımamızı sağlayacak alternatif seçenekler ve rotalar üzerinde yoğun bir şekilde çalışmakta ve müşterilerimize mevcut kapasiteye öncelikli erişim sağlamayı taahhüt etmektedir. Çin ve Almanya arasındaki charter programımızın başarılı bir şekilde uygulanmasında olduğu gibi, şimdi de Almanya ve ABD arasında ulaşım için benzer çözümler araştırıyoruz.

Dünyanın dört bir yanındaki ekiplerimiz sizinle iletişim halinde kalacak, ancak özel durumunuzu görüşmek ve gönderileriniz için daha fazla bilgi almak için lütfen ilgili DACHSER şubesindeki temsilciniz ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz..

İletişim Dilsat Demirceken