Yeni DACHSER dergisi burada!

Müşterilerimizin yük akışını güvenilir bir şekilde sürdürmek, her zaman yüksek kalite sunmak ve zaman zaman imkansızı mümkün kılmak; DACHSER'in 30.000'den fazla çalışanı olarak her gün bunun için çabalıyor ve işimizi hiçbir şekilde hafife almıyoruz.
Dachser Baskı 04/23

Bir şirket ve işveren olarak, en iyi yetenekleri işe almamız, uygun bir çalışma ortamı yaratmamız, çalışanlarımıza değer vermemiz ve potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmamız her zamankinden daha önemli. DACHSER'in “Logistics is People Business” stratejik odak programı işte tam da bununla ilgilidir. DACHSER dergisinin son sayısındaki kapak haberimiz, stratejinin yol gösterici ilkeleri hakkında bilgi vermekle kalmıyor aynı zamanda DACHSER'de ekip çalışmasını hayata geçiren kişileri tanıtıyor. Bu konuda daha fazla bilgiye sayfa 6’dan itibaren ulaşabilirsiniz.

Bu sayıdaki diğer makaleler de geleceğimize işaret eden stratejileri vurgulamaktadır. CEO Burkhard Eling'in DACHSER'in iklim koruma stratejisi hakkındaki görüşlerini öğrenmek için sayfa 16’ya geçebilirsiniz. Bunun yanında, 26. sayfadan itibaren, İsviçreli müşterimiz Ricola'yı iklim koruma projelerinde nasıl aktif olarak desteklediğimizi anlatıyoruz. Ve son olarak, Road Logistics COO'su Alexander Tonn ile DACHSER'in karayolu taşımacılığı ağının geleceğini aktardığı derinlemesine bir röportajımız var. Gelecekteki büyümeyi hangi stratejik yol gösterici ilkelerin destekleyeceğini 22. sayfadan itibaren öğrenebilirsiniz.

Daha fazlası için...

Yukarıda bahsi geçen tüm haber ve röportajları bu sayıda bulacaksınız. Kişisel kopyanızı şubenizden alabilir veya PDF dosyasını buradan indirebilirsiniz. DACHSER dergisinin yeni sayısını keyifle okumanızı dileriz.

Ayrıca DACHSER dergisinin önceki sayılarına yine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

DACHSER magazine 04/23 PDF (5,29 MB)
Dünya çapında DACHSER
Bize Ulaşın
İletişim Dilsat Demirceken