Yeni DACHSER dergisi burada!

DACHSER' de son birkaç ayın kilit ifadelerinden biri "İyiyi korumak ve çevikliği şekillendirmek" idi. Bu cümle DACHSER'in yeni CEO'su Burkhard Eling ile yapılan röportajın başlığı olup kendisi için ne anlama geldiğini açıkladığı sözlerini en son DACHSER dergisinde bulabilirsiniz.

DACHSER Baskı 02/21

Röportajında ayrıca inovasyon ve dijitalleşme konuları, iklim korumanın önemi ve yarının lojistiğinde insanın rolü hakkında ayrıntılı bilgi vermektedir.

Yarının dünyasını düşündüğümüzde, hepimiz hala aynı görevle karşı karşıyayız: küresel salgının üstesinden gelmek. Son aylarda dünyanın birçok yerinde hız kazanan aşı kampanyaları umut vadediyor. DACHSER, Berlin'de depo yönetimi ve şehir genelinde aşı dağıtımı ile Senato'yu destekliyor. Bu, yalnızca uzman lojistik bilgisi değil, aynı zamanda büyük ölçüde güven ve esneklik gerektirir.

Koronavirüs gündem olmaya devam ediyor. Hepimiz pandemiyi kendi koşullarımıza özgü bir şekilde yaşıyoruz ve hepimiz hem kişisel hayatımız hem de işteki değişikliklerle başa çıkmak zorundayız. Ama aslında ne değişti? Dünyanın dört bir yanından DACHSER meslektaşlarıyla düşünceleri hakkında konuştuk.

Bu sayının sayfalarında bugünün ve yarının lojistik dünyasından hikayeleri bulacaksınız.

Daha fazlası için..

Kişisel kopyanızı şubenizden alabilir ya da PDF dosyasını buradan indirebilirsiniz. DACHSER dergisinin yeni sayısını keyifle okumanızı dileriz!

DACHSER magazine 02/21 English PDF (6,00 MB)
Dünya çapında DACHSER
Bize Ulaşın
İletişim Dilsat Demirceken