DACHSER dünyanın en büyük kargo uçağını kiraladı

DACHSER Air & Sea Logistics' in uluslararası ekipleri, dünyanın en büyük kargo uçakları olan Antonovs AN-124 ve AN-225'i kiraladı. Uçaklar, bir müşterimiz için Çin'den Avusturya'ya birçok kez tıbbi malzeme taşımakta ve ardından DACHSER, ilgili ürünleri yine kendi kara networkü aracılığıyla dağıtıma çıkarmaktadır.

DACHSER Air & Sea Logistics'in uluslararası ekipleri, dünyanın en büyük kargo uçakları Antonovs AN-124 ve AN-225'i kiraladı.

7 Aralık'ta Antonov An-225 akşam geç saatlerde Avusturya'nın Hörsching kentindeki Linz Havalimanı'na indi. Kargo uçağı iki gün önce Çin'deki Tianjin Havalimanı'ndan hareket etmişti. Mevcut Corona önlemleri dikkate alınarak, tüm kargo, daha fazla dağıtım için  indirildikten hemen sonra DACHSER European Logistics’ e ait yaklaşık 20 tıra yeniden yüklendi.

Bu sadece başlangıçtı. Tianjin ve Chengdu'dan Linz'de tıbbi malzeme ile yedi uçuş daha bekleniyor. Yükler indirildikten sonra yine DACHSER European Logistics networkü ile alıcılara teslim edilecek.

Takım çalışması ve yakın işbirliği bunu mümkün kılar

DACHSER, entegre network yeteneklerinden yararlanır ve böylece tek bir kaynaktan eksiksiz bir çözüm sunabilir. Bu ölçekteki büyük projeler ancak hava taşımacılığı organizasyonları arasındaki koordineli uluslararası işbirliği ve DACHSER European Logistics' in katılımıyla gerçekleştirilebilir.

​​​​​​​DACHSER Hava Networkü, son yıllarda temel bir bileşen haline geldi ve stratejik hava taşımacılığı gelişiminde merkezi bir rol oynuyor. DACHSER, kriz zamanlarında bile müşterilerine istikrarlı bir hava taşımacılığı networkü ve yaratıcı, akıllı çözümler sunuyor.

İletişim Dilsat Demirceken