DACHSER Singapur ve Frankfurt arasındaki hava taşımacılığı portföyünü genişletiyor

DACHSER Singapur, Singapur ve Frankfurt arasındaki rotada hizmet portföyünü günlük hava taşımacılığı hizmetini de içerecek şekilde genişletti. Müşteriler, 72 saatlik transit süreyle, güvenli kapasitenin yanı sıra lojistik sağlayıcının Frankfurt'tan sıkı sıkıya bağlı olduğu European Logistics networkünün erişimden yararlanacak.

DACHSER Singapur, Singapur ve Frankfurt güzergahı arasında hizmet portföyünü günlük hava kargo hizmetini de içerecek şekilde genişletti.

Singapur Havalimanı Asya'nın en büyük havalimanlarından biri ve Avrupa için önemli bir aktarma merkezidir. Frankfurt'taki ağ geçidinden Avrupa'ya ulaşan gönderiler, DACHSER'in Avrupa'daki kapsamlı networküne aktarılıyor ve Avrupa'daki varış noktalarına sorunsuz bir şekilde dağıtılıyor. Sık teslimat aralıkları, yüklerin hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlıyor. eLogistics çevrimiçi platformu, müşterileri tedarik zinciri boyunca tüm süreçler hakkında bilgi vermekte ve sevkiyat takibi için gerçek zamanlı bilgi akışı sağlamaktadır.

Daha düşük sera gazı emisyonları için sürdürülebilir seçenek mümkün

Hava taşımacılığı müşterileri "Sürdürülebilir Yakıt" ek rezervasyon seçeneğini tercih edebilirler. Bu hizmet dünya çapındaki tüm güzergahlarda ek bir ücret karşılığında sunulmaktadır. "Sürdürülebilir Havacılık Yakıtı" veya "SAF" harmanlanarak, hava kargo gönderileri yüzde 30 daha az sera gazı emisyonu ile taşınabilir. Yakıtın satın alındığını ve sera gazı emisyonlarındaki azalmanın karbon ayak izine yansıtılabileceğini kanıtlamak için, her müşteriye talep üzerine bir emisyon raporu ve bir sonraki yıl tasarruf edilen emisyon rakamlarını, kullanılan SAF litre miktarını, tüketim yılı ve tam SAF hammadde bazını belirten bir sertifika verebiliyoruz.

İster ithalat - ihracat ister tedarik zinciri süreçlerinin optimizasyonu olsun, DACHSER networkü her büyüklükteki şirket için sorunsuz süreçler ve zamanında teslimatlar sağlar. DACHSER, hava kargo sevkiyatları için müşterilerine kesin olarak tanımlanmış süreçlerin yanı sıra güvenilir transit süreleri ve kapasiteler aracılığıyla maksimum süreç güvenilirliğini de sunmaktadır.

Dünya çapında DACHSER
Bize Ulaşın
İletişim Dilsat Demirceken