Kariyer MEDIAROOM

DACHSER Contract Logistics – herşey tek çatı altında

DACHSER Contract Logistics, global nakliye ağımızı, etkili depolama, müşteriye özel katma değerli hizmetler ve bireysel danışma hizmeti ile bir araya getirir. Çeşitli iş birimleri için merkezi servislerin akıllı ve kapsamlı bir kombinasyonu kontrat lojistiği çatısı altında bir araya getirilmiştir. Bu bize sanayiden ve perakende sektöründen büyük ve orta ölçekli şirketler için özel olarak tasarlanmış lojistik çözümler önerme imkanı verir. Değer zincirindeki tüm işlevler, kesin olarak tedarik zincirinizin özel ihtiyaçlarına göre uyarlanır. Size optimal lojistik çözümler sunabilmek için, uygun maliyetli standart lojistik hizmetleri özel hizmetlere ilave ederiz.   

Mikado ile global, benzersiz bir Depo Yönetim Sistemine (WMS) sahibiz. Nakliye sürecinin tamamına entegre edilmiştir ve sürekli olarak geliştirilmektedir. Global olarak istikrarlı yazılım standartları ile Mikado maksimum şeffaflık, süreklilik ve güvenlik sağlar.

Birçok hizmet bileşeni - tek bir çözüm

Entegre edilmiş depolama hizmetlerimiz ile en etkili tedarik zinciri süreçlerini kullanarak dünya genelinde optimal kontrat lojistiği sunabiliriz. Çeşitli katma değerli hizmetler  ile değer zincirinin her halkasında lojistik ihtiyacınızı en uygun duruma getiririz. 

Nakliye ağımız hizmetlerimizin temelini oluşturur. Biz aynı zamanda en önemli tedarik ve satış pazarlarında, olay yerindeyiz; lojistik iş ortağı olarak küresel hareketlerinizi zamanında, esnek ve verimli biçimde yönetebiliriz.   

Kontrat lojistiği uzmanlarımız, derinlemesine ürün, sektör ve pazar bilgisine sahiptir. Etkili entegre çözümler geliştirmek için uzmanlarımız mal akışınızın lojistik tablosunu ayrıntılı biçimde incelerler. Fiyat verme aşamasında size eşlik eder, yenilerini tasarlarken, şirketinizin mevcut lojistik yaklaşımını ve üretim proseslerini optimize ederler.

Sizin için sahada: Ağımız, yakınlık ve güven yaratır

Ağımız demek; yerel ve ulusal uzmanlar, yetenekli iletişim kişileri olarak hizmetinizde demektir.   

Hizmet kalitemiz herşeyden çok, DACHSER ağı içindeki bilgi transferine dayanır. Bu, bireysel eğitim programları ve DACHSER Expert Warehouse Operations (DEWOs) (DACHSER Uzman Depolama Operasyonlarının) düzenli değiş tokuşu ile sağlanır.  

DACHSER nakliye ağı ile biz olay yerinde, dünyanın en önemli tedarik ve satış pazarlarındayız. DACHSER Air & Sea Logistics aracılığıyla hava ve deniz navlun ağına uluslararası bağlantı, bizi kontrat lojistiğiniz için güvenilir bir iş ortağı haline getirir.

Depolama
Daha
Katma Değerli Hizmetler
Daha