Yeni DACHSER dergisi burada!

Yıl sona ererken, bir çoğumuz zamanımızı geriye dönüp yılı değerlendirmek, bir yandan da kendimizi geleceğin yeni zorluklarına hazırlamak için kullanıyoruz. DACHSER dergisinin son sayısında da tam olarak yaptığımız bu oldu.

 

DACHSER Baskı 04/20

Yıl sona ererken, bir çoğumuz zamanımızı geriye dönüp yılı değerlendirmek, bir yandan da kendimizi geleceğin yeni zorluklarına hazırlamak için kullanıyoruz. DACHSER dergisinin son sayısında da tam olarak yaptığımız bu oldu.

DACHSER' deki operasyonel yönetim pozisyonlarında 31 yıllık yakın işbirliğinin ardından, CEO Bernhard Simon ve COO Road Logistics 'in yardımcısı Michael Schilling, Burkhard Eling' in yeni CEO olarak devreye girmesiyle önümüzdeki yılda Denetim Kuruluna katılacak.

DACHSER dergisinin kapak hikayesinde, geçmişe doğru kısa bir yolculuğa çıkıyor ve sizi şirket tarihinin önemli dönemlerinde gezdiriyoruz. Ayrıca ortak bir röportajda Bernhard Simon ve Michael Schilling, DACHSER' de geçirdikleri zaman hakkında ayrıntılı bir şekilde konuşuyor ve şirket adına gelecekteki işbirliklerini tasarlıyorlar.

Dergi sayfalarında her zamanki gibi bir çok faydalı bilgi ve  akılcı lojistik dünyasından haberler bulabilirsiniz.

Daha fazlası için..

Kişisel kopyanızı şubenizden alabilir ya da PDF dosyasını buradan indirebilirsiniz. DACHSER dergisinin yeni sayısını okumaktan keyif alacağınızı umarız.

DACHSER Magazine 04/20 English PDF (8,17 MB)
Dünya çapında DACHSER
Bize Ulaşın
İletişim Dilsat Demirceken