Edoardo Podestá, Dachser Air & Sea Logistics yönetiminin başına geçti.

Asya Pasifik bölgesinde uzun süredir görevine devam eden Genel Müdür, şimdi Dachser’in Dünya çapında hava ve deniz taşımacılığı yönetiminin başına geçiyor.

Kempten, 10 Ekim 2019. Dachser, Edoardo Podestá'yı Air & Sea Logistics iş alanının Baş Operasyon Sorumlusu (COO) olarak atadı. Podestá, bu pozisyona geçiş sağlayarak, Jochen Müller' in yerini alacak.

Edoardo Podestá, Chief Operations Officer (COO) of the Business Field DACHSER Air & Sea Logistics
Edoardo Podestá, Chief Operations Officer (COO) of the Business Field DACHSER Air & Sea Logistics

Dachser yönetim kurulu ve mevcut COO - Air & Sea Logistics Yöneticisi Jochen Müller, 2020 yılı itibariyle sözleşmesini uzatmama konusunda karşılıklı anlaşma sağlamıştır. Jochen Müller, en kısa zamanda Dachser için çalışmayı bırakacaktır.

Edoardo Podestá, girişimciliği ve güçlü liderlik becerilerini Asya ve küresel hava ve deniz taşımacılığı pazarlarındaki derin bilgisi ile birleştiriyor. COO Air & Sea Logistics Yöneticisi olarak, kıtalararası hava ve deniz taşımacılığı ağımızı genişletmeye ve Avrupa kara taşımacılığı ağımızla daha yakından ilişkilendirmeye devam edecektir.

Bernhard Simon, CEO DACHSER

Son yıllarda, Jochen Müller  Air & Sea Logistics iş alanımızı dünya çapında faaliyet gösteren bir ağ şirketine dönüştürmekten sorumluydu, hava ve deniz taşımacılığı işinin gelecekte büyümesini destekleyecek yapıların daha da güçlendirilebileceği öngörüsü sayesinde müşterilerimiz için küresel entegre tedarik zinciri çözüm temellerini atmıştır. Dachser, Jochen Müller'e yıllar boyu yürüttüğü tüm sıkı çalışmaları ve karşılıklı güvene dayanan ilişkileri için teşekkür ederek, gelecekte kişisel ve mesleki yaşamında başarılar diler.

Asya'da hava ve deniz taşımacılığı sektörünün başarılı şekilde geliştirilmesi

Küresel hava ve deniz taşımacılığı iş alanını büyütme sorumluluğu, tecrübeli bir Dachser yöneticisi olan Edoardo Podestá'ya gidiyor. 57 yaşındaki İtalyan, Dachser'in kontrolü altına Züst Ambrosetti Far East Ltd. ortak girişiminin yönetim ekibinin bir parçası olarak 2003 yılında Dachser'e katılmıştır. Asya'daki hava ve deniz taşımacılığı iş alanını başarıyla geliştirmesi sayesinde, 2014 yılında Asya Pasifik iş biriminin Genel Müdürü olarak atanmıştır.

Dünya çapında DACHSER
Bize Ulaşın
İletişim Dilsat Demirceken