Dachser bir kez daha Almanya'nın en başarılı lojistik markalarından biri seçildi

LOGISTIK HEUTE ve BVL, bir aile şirketi olan DACHSER’i “Kontrat lojistiği hizmeti” kategorisinde ikinciliğe taşıdı.

Alexander Tonn (sol), Managing Director European Logistics Germany ve Corporate Director Corporate Contract Logistics -Thomas Klare (sağ), Department Head Contract Logistics Consulting

Bu yıl, LOGISTIK HEUTE ticaret dergisi okuyucuları ve Alman Lojistik Derneği (BVL) üyeleri bir kez daha Almanya'nın en iyi lojistik markalarını seçti. Dachser “Kontrat lojistiği hizmeti” kategorisinde ikinci oldu. Online oylamada 12 kategoride toplam 250 marka yarıştı.

Kontrat lojistiği hizmetlerine yatırım

“Bu onurdan memnunuz. 2017'den beri ikinci kez kontrat lojistiği ödülü aldık. Okuyuculardan gelen bu onama, depolama ve nakliye hizmetlerimizin pazar tarafından iyi karşılandığını gösteriyor, ”diyor Dachser Corporate Contract Logistics Direktörü Alexander Tonn.

Son birkaç yıldır, Dachser kontrat lojistiği hizmetlerinin geliştirilmesine yatırım yapmıştır. Global bir lojistik sağlayıcısı olarak şu anda 1.6 milyon metrekareden fazla depo alanına sahiptir, bu da müşterilerine dünya çapında 2.4 milyondan fazla palet alanı sunabileceği anlamına gelmektedir.

Dünya çapında DACHSER
Bize Ulaşın
İletişim Dilsat Demirceken