geri
Haberler Basın Bültenleri
Haberler

DACHSER, charter uçuşlarına Mayıs ayında da devam ediyor

Lojistik sağlayıcısı, Asya ve Avrupa arasındaki uçuşlara ek olarak, Kuzey ve Güney Amerika pazarlarını kapsayacak başka transpacific uçuşlar da düzenlemeyi planlıyor. Bunun yanında, uçuşlara yeni Şanghay-Los Angeles rotası da eklenecektir.

DACHSER, charter uçuşlarına Mayıs ayında da devam ediyor

Hava taşımacılığı piyasasındaki kapasitenin hala çok sınırlı olması sebebiyle  DACHSER Air & Sea Logistics, Asya'dan Amerika Birleşik Devletleri'ne ek özel charter hizmetleri sunmaktadır. DACHSER, salgının başlamasından bu yana 30. charter uçuşunu Nisan ayının sonunda tamamlamıştır.

Nisan ayının son haftasında Hong Kong'dan Los Angeles'a olan transpacific rotasındaki ilk uçuş sonrasında, lojistik sağlayıcısı charter programını genişletmiş ve Mayıs ayında Şangay'dan (PVG) Los Angeles'a (LAX) ek bir rota daha eklemiştir. DACHSER, ABD'deki 14 şubeden oluşan geniş Kuzey Amerika ağını, Kuzey Amerika’ da ve ayrıca şirketin 13 şubesi bulunan Güney Amerika'ya dağıtım yapmak için de kullanmaktadır.

Kesintisiz talep

DACHSER Küresel Hava Taşımacılığı Başkanı Timo Stroh, “ Asya'dan ABD'ye, sadece tıbbi koruyucu ekipman için hava taşımacılığı hizmetleri değil farklı ürünler için de taleplerin geldiğini görmeye devam ediyoruz” diyor. “Charter uçuşlarımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermemize, onlara sağlam ve etkili çözümler sunmamıza olanak tanıyor. Bu şekilde güvenilir bir geçiş süresiyle üstün kapasiteye erişmelerini sağlıyor ve tedarik zinciri planlamalarını geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. ”

Transpacific charter seferlerine ek olarak, lojistik sağlayıcı Asya'dan Avrupa'ya taşımacılık yapmaya devam etmektedir..

İletişim Dilsat Demirceken