geri
Piyasa bilgisi Haberler
Piyasa bilgisi

DACHSER European Logistics - iyi ve kötü zamanlarda güvenilir ortağınız

COVID-19 krizinin yol açtığı büyük zorluklara rağmen, DACHSER'in European Logistics ağının geleneksel yüksek güvenilirliğiyle hayati ticari gereksinimlerinizi karşılamak için çalışmaya devam ettiğini belirtmekten mutluluk duyuyoruz.

Ailenizin sahip olduğu iş ortağınız DACHSER, hizmetler ve ücretlerle ilgili olarak size verdiği taahhüdü sürdürmek için elinden geleni yapmaktadır.

Avrupa genelinde sürekli yük tedariği sağlamak için kapsamlı önlemler aldık. İşletmeniz ve genel olarak toplum için sahip olduğumuz büyük sorumluluğun tamamen farkındayız. Sektörümüzdeki tüm organizasyonlar gibi ciddi zorluklarla karşı karşıyayız ve bu nedenle ek maliyetler oluşmaktadır. DACHSER'in neredeyse tüm endüstrileri ve müşterilerinin benzer bir durumla karşı karşıya olduklarının farkında olarak, DACHSER'in sizinle ortaklığını sürdürdüğüne dair güçlü bir sinyal vermek istedik:

DACHSER zor zamanlarda da istikrar ve güvenilirlik anlamına gelir. Bu nedenle, genel bir “COVID-19 ek ücreti” getirmeyeceğiz. Bunun yerine, üzerinde anlaştığımız tarifelerimize bağlı kalacağımız ve şu an için yurtiçi ve yurtdışı grupaj sevkiyat oranlarımızı koruyacağımız konusundaki taahhüdümüzü yenilemek istiyoruz.

Mevcut ve gelecekteki zorluklara yönelik çözümler geliştirmek için sizinle daha da yakın işbirliği yapmak istiyoruz. Ayrıca, karşılıklı güven ve işbirliğimizi temel alarak kararlaştırılan ödeme şartlarına uyarak, gerektiğinde teslim sürelerini veya hizmet düzeylerini uyarlama esnekliğinize ve güvenilirliğinize güvenebileceğimize inanıyoruz.

Bu zorlu zamanlarda yan yana olalım!

 

İletişim Dilsat Demirceken