Haberler

DACHSER eLogistics ile geleceğe bakin

23.000 işletme hali hazırda tam şeffaflığa geçiş yaptı. e-Logistics' den yararlanarak, lojistik süreçlerinizde net bir görünüm elde edin. e-Logistics' in öne çıkan özellikleri ve yenilikleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

DACHSER eLogistics

Dijitalleşme, DACHSER'in kurumsal gelişiminin ayrılmaz bir parçasıdır. İşte bu nedenle ERP sistemlerimizi sürekli olarak genişletiyoruz ve onlarla birlikte e- Logistics' deki yeteneklerinizi geliştiriyoruz. E- Logistics ürünleri arasında fiyat isteme, gönderi emirleri oluşturma, izleme ve takip etme, faturalama, ambalajlama materyalleri, indirme merkezi seçimi gibi çok çeşitli işlevler vardır.

E-Logistics bloğumuzda, müşterilerimize başka bir iletişim kanalı daha açtık. Sadece gelişme ve değişiklikler hakkında düzenli bilgi sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda DACHSER' in, e-Logistics' i nasıl geliştirebileceğine dair önerilerde bulunmanız için sizi ve isteklerinizi dinliyoruz.

Dünya çapındaki çok modlu takip ve izleme sistemimizdir

Özellikle vurgulamak istediğimiz konu e-Logistics' te dünya çapındaki çok modlu takip ve izleme sistemimizdir. Lojistikte dönem noktası olarak gösterebileceğimiz, tüm hava ve deniz taşımacılığı ülkelerinin takip ve izleme sistemlerini ilk defa , tek bir uygulamaya entegre ettik.

Transportorder ile, tüm siparişlerinizi web üzerinden yönetmenizi sağlayan bir sisteme erişebilirsiniz.
Ayrıca, taşıyıcı ve labelprint' in birleştirilmesi sayesinde, sevkiyat hacminin yüksek olduğu durumlarda tıklama sayısını önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

Yeni depo kontrolümüz ile dağıtım merkezlerimizdeki süreçleri en son detaylara kadar takip edebilir ve rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Yükün alıcıdan toplanması, stok takibi, sevkiyat incelemesi ve teslimatına kadar tüm ilgili veri ve süreçlerin takibine genel bir bakış sunuyoruz.

Ayrıca uygulamalarımızda bireyselleştirme seçeneklerini sürekli geliştiriyoruz. E-Logistics uygulamalarını çok farklı süreçlere uyacak şekilde adapte edebilirsiniz. Belirli siparişler için sipariş kaydı sürecinin çeşitli adımlarını gözden geçirmenizi sağlayacak bir kontrol listesi geliştiriyoruz.

E-Logistics hakkında daha fazla bilgi edinin veya yerel irtibat kişinize ulaşın.