Kariyer MEDIAROOM

Danışmanlık Hizmetimiz - lojistikte daha fazla verimlilik için kılavuzluk

Tam olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre düzenlenen özel tedarik zinciri çözümleri tasarlamak DACHSER Contract Logistics’in esas başarısıdır.  Derinlemesine ürün, sektör ve pazar bilgisinin yardımıyla, uzmanlarımız, şirketiniz için optimal, sürdürülebilir lojistik modelleri tasarlar ve onları düzenli operasyonlara taşırlar. Tüm kopseptlerin amacı, müşterilerimizin lojistik bilançolarını önemli ölçüde geliştirmektir.

Malların akıllıca hareketi aracılığı ile sağlanan lojistik mükemmelliği

Uzmanlarımız, projenin her aşamasında sizlerle birliktedir - ilk tartışmalardan, projelerin uygulamaya ve düzenli operasyonlara transferine kadar. Yıllara dayalı uzmanlıklarıyla, lojistik mükemmellik için yapılandırılmış süreçler geliştirirler.    Bu yolla tasarlanmış sistem çözümleri, temel işinizde başka yerlere aktarabileceğiniz, daha fazla zamanı ve personel kaynağını açığa çıkarır Logistik süreçlerinizi, maliyet yapınızı ve iş performansınızı optimize ederken daha esnek olabilirsiniz. Bu kalitesi yüksek lojistik performansın yanı sıra daha yüksek düzeyde verimlilik ve ekonomi sağlar.  

Etkili entegre çözümler geliştirmek için uzmanlarımız mal akışınızın lojistik tablosunu ayrıntılı biçimde incelerler. Fiyat verme aşamasında size eşlik eder, yenilerini tasarlarken, şirketinizin mevcut lojistik yaklaşımını ve üretim proseslerini optimize ederler.

Danışmanlık hizmetimizin avantajları

  • Bireysel lojistik ihtiyaçlarınıza uygun, denenmiş ve test edilmiş bileşenlerin akıllıca bir araya getirilmesi  
  • Global tedarik zinciri boyunca son derece etkili, BT destekli süreçler  
  • Profesyonel proje yönetimi 
  • Etkili global tedarik zinciri etkinlik yönetimi