Kariyer MEDIAROOM

DACHSER Cargoplus & DACHSER Cargoplus Food: BDT Ülkelerinde mallarınızın nakliyesi için iş ortaklarınız

BDT’ye ve BTD’den sevkiyatlarınız için DACHSER Cargoplus ve DACHSER Cargoplus Food’un yüksek kalite ve güvenlik standartlarına güvenebilirsiniz.  Deneyimli uzmanlarımız pazarları tanır, özel düzenlemeleri bilir ve yanı sıra yerel dilde servis sağlayıcı olmanın yanı sıra yetkililerle iletişim halindedir (ör. gümrükleme). Sorunsuz işleyen süreçler yüksek ve güvenli dağıtım kapasitelerini mümkün kılar.

Sevkiyat yönetiminde ve yürütümünde yüksek düzeyde yasal güvenlik

Derinlemesine bilgi, sevkiyatlarınızın güvenliğinin garantisidir. DACHSER Cargoplus ve DACHSER Cargoplus Food uzmanları, önceden sevkiyatınız ile ilgili objektif risk değerlendirmesi yapabilir ve analize bağlı olarak süreçleri ve prosedürleri koşullara uygun hale getirir. Uzmanlarımız süreçleri tamamen kontrol ederek uyum sorunlarını ilk aşamalarda önler.

Kendi lisanslı gümrük komisyoncularımız, sevkiyatın aksamadan gerçekleşmesini sağlar. Ayrıca size, ambalaj ve yük sabitlemenin yanı sıra, ihracat belgelerinin hazırlanmasında tavsiyede bulunabilir. Kapsamlı lojistik hizmetlerimiz DACHSER European Logistics ağı ve European Food Network ile yakın bağlantıların yanı sıra uluslararası hava ve deniz nakliyesi ve Moskova, St. Petersburg ve Nizhny Novgorod’daki bize ait depolarla bağlantı sağlama gibi önemli modüller içerir.

Hedef bölgelerimiz, Moskova, St. Petersburg, Nizhny Novgorod, Kaliningrad ve liman şehri Novorossiysk lokasyonları ile Rusya’yı kapsar. Aynı zamanda Belarusya, Ukrayna, Kazakistan, Ermenistan, Azerbeycan, Moldova, Özbekistan, Gürcistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Tajikistan ve Moğolistan’da malların sevkiyatını organize ediyoruz.

BDT sevkiyatlarınız için size önerimiz

  • Tüm BDT bölgelerinde DACHSER Cargoplus ile parsiyel ve
  • Komple TIR Yükü ve DACHSER Cargoplus Food ile Komple TIR Yükü sevkiyatı  
  • DACHSER Cargoplus ile Moskova, St. Petersburg, Kiev ve Minsk’e haftalık LCL seferleri  
  • Maksimum nakliye güvenliği için doğrudan seyahat  
  • Yerel pazar bilgisi - BDT uzmanlarımız pazarı tanır ve yerel dilleri konuşur  
  • Yüksek düzeyde danışmanlık uzmanlığı - çalışanlarımız Rusya iş dünyasının karmaşık sorunlarını açıklığa kavuşturabilir ve süreçleri ve riskleri önceden değerlendirebilir 
  • Muhasebede ve belge yönetiminde güvenlik